بهره‌برداری از ۳۰ پروژه بهداشتی درمانی لرستان تا پایان سال جاری


پاعلم 1401/09/03 دقیقه مطالعه
بهره‌برداری از ۳۰ پروژه بهداشتی درمانی لرستان تا پایان سال جاری


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در حال حاضر ۳۰ پروژه بهداشتی درمانی در سال جاری در دستور کار قرار گرفته که تا پایان سال به بهره‌برداری خواهند رسید.

علی فرهادی درحاشیه آیین تودیع و معارفه مدیرکل بیمه سلامت لرستان، با اشاره به کارنامه ۴۲ ساله نظام جمهوری اسلامی و اقدامات شایسته و بی نظیری که صورت گرفته، اظهار کرد: مهمترین اقدام نظام جمهوری اسلامی ارائه خدمات درمانی در سطح جامعه است که در حال حاضر ۶۳۹ خانه بهداشت در سطح استان وجود دارد که نشان دهنده ارائه خدمات درمانی و توجه دولت به این مسئله است.

 وی ادامه داد: برای ارائه خدمات در دورترین نقاط هم امکانات و تجهیزات مهیا شده و در حال حاضر ۹۳۳ مرکز بهداشتی و درمانی و خدمات بهداشتی در سطوح مختلف به مردم ارائه خدمت می‌کنند که این خدمات ارائه شده در نظام جمهوری اسلامی بی‌نظیر است.

 معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان اضافه کرد: در حال حاضر ۳۰ پروژه بهداشتی درمانی در سال جاری در دستور کار قرار گرفته که تا پایان سال به بهره‌برداری خواهند رسید و ۷۲ پروژه جدید نیز هفته گذشته در وزارت بهداشت مصوب و به زودی اجرا خواهد شد.

 وی یادآورشد: ساخت مرکز ناباروری در حال انجام است و تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

 فرهادی بیان کرد: ارائه خدمات به مراکز بهداشتی با کمک بیمه سلامت در حال انجام است و در حوزه پرداخت خوشبختانه پرداخت‌های بیمه سلامت به روز بوده و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + چهار =

Rating*

Choose a style: