بسیج در خدمت مناطق محروم بوده است


پاعلم 1400/08/29 دقیقه مطالعه
بسیج در خدمت مناطق محروم بوده است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سرهنگ منصور کریمی فرد روز شنبه در حاشیه نواخته شدن زنگ بسیج در دبیرستان متوسطه دوم شاهد شهر پلدختر افزود: این نهاد، نیروی مردمی با تفکر و اندیشه مکتبی برگرفته از آرمان های امام راحل و ارزش های انقلاب اسلامی است.

وی اظهار داشت: بسیج تاکنون در خط مقدم دوران دفاع مقدس و در صحنه های مختلف، جان برکف از نظام و انقلاب دفاع و صیانت کرده و در شرایط کنونی نیز در راستای کمک به مردم و محرومیت زدایی خدمات شایانی انجام داده است.

وی بسیج را پشتیبان محکم مردم دانست و یادآور شد: دانش آموزان از مهمترین نیروهای آینده ساز کشور هستند که برای تعالی تفکر اسلامی باید در کنار جهاد علمی، رشد معنوی و اعتقادی نیز در آنها تقویت شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: امروز جنگ حوزه فرهنگی و رسانه ای مطرح است و دشمنان تلاش زیادی در راستای دوری دانش آموزان از مکتب قرآن و اسلام دارند بنابراین پرورش معنوی این قشر برای رویارویی با تهاجم فرهنگی از ضروریات است تا از گزند دشمن در امان بمانند.

اول آذرماه روز بسیج مستضعفان نامگذاری شده است و هر ساله همزمان با این مناسبت برنامه هایی به مدت یک هفته در کشور اجرا می‌شود.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

2 × 1 =

0 دیدگاه

Choose a style: