برای بازگشایی مدارس تابع تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم


پاعلم 1400/05/25 دقیقه مطالعه
برای بازگشایی مدارس تابع تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سرپرست آموزش‌وپرورش لرستان گفت: برای بازگشایی مدارس تابع تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.

سهرابی در شورای آموزش‌وپرورش که به‌صورت ویدئو کنفرانس با اعضای و با حضور سید موسی خادمی استاندار برگزار شد، اظهار کرد: هرچند برای بازگشایی مدارس به‌صورت حضوری آمادگی داریم، اما درعین‌حال تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.

سهرابی با بیان اینکه امسال آموزش‌وپرورش لرستان در ۳۰ شاخص اصلی ارزیابی آموزش‌وپرورش رشد داشته است افزود: لرستان ۳۳۵ هزار دانش‌آموز و ۱۶ هزار ۵۰۰ کلاس دارد.

سهرابی همچنین به بدهی مدارس استان به دستگاه‌های خدمات رسان از سال‌های گذشته اشاره و اضافه کرد: از این ادارات انتظار داریم برای سال تحصیلی جدید مساعدت لازم را داشته باشند تا هیچ مدرسه‌ای در استان بدون آب، برق و یا گاز نباشد.

سرپرست آموزش‌وپرورش لرستان خاطرنشان کرد: پیگیری برای اخذ مجوز تأسیس هنرستان هنرهای زیبا، همکاری آموزش‌وپرورش با صداوسیما برای آموزش و ترویج رشته‌های فنی و حرفه‌ای، ضرورت تخصیص اعتبار برای تعمیر و تجهیز مدارس و ثبت ملی اولین هنرستان ماندگار کشور در دورود از جمله مباحث مطرح شده در جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان بود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :