باید آگاهی بخشی در راستای توطئه‌های دشمن به مردم داده شود


پاعلم 1401/06/31 دقیقه مطالعه
باید آگاهی بخشی در راستای توطئه‌های دشمن به مردم داده شود


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ امام‌جمعه بروجرد گفت: باید آگاهی بخشی در راستای توطئه‌های دشمن به مردم داده شود.

حجت‌الاسلام سید علی حسینی در مراسم غبارروبی گلزار شهدای بروجرد که امروز در گلزار شهدای برگزار شد، اظهار کرد: امام خمینی (ره) یک مجتهد و عالم ربانی بود که با همراهی مردم به پا خاستند و هدفشان ترویج و عمل به دین خدا بود.

وی تصریح کرد: از بدو انقلاب تاکنون دشمنان توطئه‌هایی را در سر داشتند ولی موفق نشدند و سعی می‌کنند تا با ایجاد آشوب، التهاب و ناآرامی در کشور ایجاد کنند.

امام‌جمعه بروجرد با بیان اینکه دشمنان از این مسیر موفق نخواهند شد، خاطرنشان کرد: در این راستا باید با آگاهی بخشی این توطئه‌ها را خنثی کرد.

حسینی اضافه کرد: هرگاه پرچم حق برافراشته شود عده‌ای در مقابل آن می‌ایستند و دشمنان همیشه در مقابل حق می‌ایستند ولی در نهایت روسیاه می‌شوند.

وی بیان کرد: باید آگاهی بخشی در راستای توطئه‌های دشمن به مردم داده شود و این آگاهی بخشی سبب می‌شود تا برخی از افراد فریب دشمن را نخورند.

امام‌جمعه بروجرد ادامه داد: افرادی که دست به آشوب و ناامنی زده‌اند در واقع برای مهسا امینی ناراحت نیستند و فقط به دنبال بهانه و توطئه برای ایجاد آشوب هستند که متأسفانه عده‌ای آب به آسیاب دشمن می‌ریزند و باید با این افراد به‌شدت برخورد شود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =

Rating*

Choose a style: