باشگاه پلیمر چقدر به تایسون ایرانی پاداش می‌دهد؟


پاعلم 1400/03/09 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرعامل باشگاه فرهنگی‌ورزشی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد، پاداش ویژه‌ای برای بوکسور این تیم درنظر گرفته است.

ایرج سپهوند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: دو مشتزن تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد با حضور در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا که به میزبانی امارات برگزار می‌شود، نشان برنز خود را قطعی کردند.

وی ادامه داد: سید شاهین موسوی و میثم قشلاقی در اوزان ۷۵ و ۸۱ کیلوگرم دو مشتزن شایسته تیم پلیمر بودند که شاهین در پایان سه راند جنگ نزدیک مقابل  نایب قهرمان جهان از مغولستان شکست خورد و میثم برابر عادیلبک قرقیزستانی مبارزه کرد و مقتدرانه پیروز شد و به فینال راه یافت.

سپهوند با اشاره به پاداش ۱۰۰۰ دلاری میثم قشلاقی، تصریح کرد: قبل از مرحله نیمه نهایی بکزاد نورتائولتوف قهرمان بوکس جهان از قزاقستان را شکست داد و باشگاه پلیمر قول از مبارزه قول این پاداش را در صورت پیروزی داده است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی‌ورزشی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد گفت: با توجه به پتانسیل لرستانی‌ها در رشته بوکس، ما در رقابت‌های لیگ برتر که سال گذشته پس از حدود یک دهه برگزار شد، عنوان قهرمانی را مقتدرانه کسب کردیم و امسال هم با قدرت در لیگ برتر بوکس شرکت می‌کنیم و به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی هستیم.

وی تاکید کرد: اعتقاد داریم مشتزنان ایرانی می‌توانند در میادین مهم بین‌المللی بیش از پیش بدرخشند و نیاز به حمایت و برگزاری اردوها و حضور در رقابت‌های بین‌امللی دارند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

هفت − 7 =

0 دیدگاه