» آرشیو » ایجاد سلامت اجتماعی و پیشگیری از معلولیت در اولویت بهزیستی باشد |
آرشیو - اخبار

ایجاد سلامت اجتماعی و پیشگیری از معلولیت در اولویت بهزیستی باشد |

1403/03/01 10


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ ابوطالب شفقت امروز سه‌شنبه در ادامه بازدیدها از دستگاه‌های اجرایی استان به اداره کل بهزیستی لرتان رفت و در حاشیه این بازدید به فرموده مقام معظم رهبری که ملت ایران نگران و دلواپس نباشند، هیچ اختلالی در کار کشور به وجود نمی‌آید اشاره کرد و اظهار داشت: به مردم اطمینان می‌دهیم که خادمان و سربازان این ولایت در خدمتگزاری به مردم کوتاهی نخواهند کرد و بیشتر از گذشته در رفع مشکلات مردم تلاش می‌کنیم.

وی افزود: رویکرد دولت مردمی و انقلابی سیزدهم محرومیت‌زدایی و توجه ویژه به این قشر است و امروز توفیقی حاصل شد تا بتوانیم خدا قوتی به خدمتگزاران بهزیستی عرض کنیم.

استاندار لرستان، بیان کرد: مخاطبین مرکز بهزیستی متفاوت از دستگاه‌های دیگر علاوه بر مسائل معیشتی و تمکن مالی به لحاظ جسمی نیز دارای مشکلاتی هستند که باید کارکنان این مرکز با صبر و حوصله بیشتر رفتار کنند.

شفقت، ادامه داد: آنچه امروز مشاهده شد، خوشبختانه پرسنل بهزیستی استان عاشقانه و با علاقه بسیار درحال‌خدمت و پاسخگو مخاطبین خود بودند.

وی مواجه کردن درآمد و هزینه بانک‌ها را از مشکلات بانکی برای مراجعین بهزیستی عنوان کرد و گفت: بانک ملی به‌عنوان رئیس شورای هماهنگی بانک‌های استان موظف است این مشکل را که اکثر استان‌های محروم با آن مواجه هستند و مورد تأکید رئیس‌جمهور بود را از طریق بانک مرکزی پیگیر کند.

استاندار لرستان از مهم‌ترین برنامه‌های بهزیستی ایجاد سلامت و عدالت اجتماعی و همچنین پیشگیری از معلولیت عنوان کرد و گفت: این مرکز باید برنامه‌های خود را به‌منظور افزایش آگاهی و ارائه راهکارهای مناسب در پیشگیری از معلولیت به‌ویژه معلولیت‌های اعتیادی و همچنین آسیب‌های اجتماعی در اولویت قرار دهد.

 
منبع: مهر

پایگاه خبری پاعلم – پژمان سبزی کردعلیوند

به این نوشته امتیاز بدهید!

پژمان سبزی کردعلیوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + یازده =

  • ×