انهدام باند کلاهبردار و کشف ۵۰۰ سکه تقلبی در لرستان


پاعلم 1400/07/29 دقیقه مطالعه
انهدام باند کلاهبردار و کشف ۵۰۰ سکه تقلبی در لرستان


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری اعضای باند کلاهبردار و کشف ۵۰۰ عدد سکه تقلبی در ازنا خبر داد.

سردار یحیی الهی اظهار کرد: درپی مراجعه تعدادی شهروند به پلیس شهرستان ازنا و اعلام اینکه افرادی با روش‌های متقلبانه با ارسال پیامک در قبال فروش سکه‌های باستانی مبلغ بیش از ۲ میلیارد ریال از آنان کلاهبرداری کرده‌اند، موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس امنیت عموی و انتظامی با انجام کارهای اطلاعاتی و با راهنمایی مال‌باختگان ۳ کلاهبردار را در روستاهای اطراف ازنا شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اعتراف متهمان به بیش از ۲ میلیارد ریال کلاهبرداری، ۵۰۰ عدد سکه تقلبی، ۳ دستگاه خودرو و موتورسیکلت، ۵ دستگاه گوشی همراه و یک قبضه سلاح شکاری از آنان کشف شد.

سردار الهی ضمن هشدار به کلاهبرداران و افراد سودجو که اعمال مجرمانه آنان از دید پلیس مخفی نخواهد ماند، به شهروندان توصیه کرد در مواجهه با پیامک‌های ناشناس با مضمون برانگیختن حس طمع با دست‌آویز کردن امور معنوی همچون قسم دادن مراقب باشند تحت تأثیر این‌گونه پیامک‌ها قرار نگیرند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

دوازده − 9 =

0 دیدگاه

Choose a style: