امام جمعه بروجرد: آمریکا بار دیگر از نیروهای نظامی ایران سیلی خورد


پاعلم 1400/08/14 دقیقه مطالعه
امام جمعه بروجرد: آمریکا بار دیگر از نیروهای نظامی ایران سیلی خورد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ ، حجت الاسلام سید “علی حسینی” در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد افزود: آمریکا باید بداند که با افراد معمولی طرف نیست ، در این کشور سردار سلیمانی و سلیمانی های زیادی هستند که مقابل دشمن خواهند ایستاد. 

وی اظهار داشت:  ما هزاران حاج قاسم داریم، حاج قاسم یکی نبود این سپاهیان غیور همرزمان حاج قاسم سلیمانی هستتد که شهادت افتخار بزرگی برای آنهاست.

امام جمعه بروجرد افزود: خون سردار سلیمانی موجب خروج و اخراج این آدم کشان از منطقه شد در صورتی که ما هنوز  انتقام خون شهید سلیمانی را از آمریکا نگرفته ایم.

خطیب جمعه بروجرد گفت: پیام دیگر شکست آمریکا توسط نیروی دریایی سپاه  به دوستداران انقلاب و محور مقاومت است که ما چنین شیرمردانی داریم ، شجاعت و رشادت را از آنها باید یادگرفت.

حجت الاسلام حسینی  در بخش دیگری از سخنانش ضمن انتقاد از بی حجابی در برخی رستورانها و استفاده از بکارگیری دختران آرایش کرده در این اماکن گفت: مردم این رفتارها را تحمل نمی کنند.

وی اجتماع پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان را موجب یاس و  ناامیدی دشمن دانست و از زحمات گروههای جهادی در تسریع ساخت مصلی نمازجمعه قدردانی کرد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

1 + یازده =

0 دیدگاه

Choose a style: