افزایش آگاه‌سازی جامعه در پیشگیری از وقوع جرائم و آسیب‌های اجتماعی در استان


پاعلم 1400/10/25 دقیقه مطالعه
افزایش آگاه‌سازی جامعه در پیشگیری از وقوع جرائم و آسیب‌های اجتماعی در استان


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سرپرست دانشگاه لرستان بر افزایش آگاه‌سازی جامعه در پیشگیری از وقوع جرائم و آسیب‌های اجتماعی در استان تاکید کرد.

دکتر علی نظری در نشست با دکتر سردار الهی، فرمانده انتظامی لرستان اظهار کرد: تلاش کنیم علاوه بر توسعه همکاری‌های مشترک علمی، تحقیقاتی و پژوهشی دانش‌بنیان، کارگاه‌های آموزشی با موضوعات آگاه‌سازی درباره‌ی موضوعات مختلف اجتماعی برای دانشجویان، افزایش یابد.

وی بیان کرد: دانشگاه لرستان دارای ظرفیت‌های انسانی قوی در رشته‌های مختلف تحصیلی از جمله رشته‌های علوم انسانی است و در این زمینه برای ارتقای شاخص‌های امنیت جامعه، بایستی همکاری‌های مشترک بین پلیس و دانشگاه را مبتنی بر انجام تحقیقات و پژوهش‌های کاربردی و عملیاتی، گسترش یابد و همگی کمک کنیم تا شاخص‌های نظم و امنیت در جامعه ارتقاء پیدا کنند.

سرپرست دانشگاه لرستان عنوان کرد: در بحث پیشگیری از وقوع جرائم و آسیب‌های اجتماعی باید، آگاه‌سازی را در جامعه افزایش داد و دانشجویان نیز بخش مهمی از جمعیت جامعه هستند.   

در این نشست، دکتر سیدحسام الدین حجازی، سرپرست معاونت دانشجویی دانشگاه لرستان نیز اظهار کرد: این دانشگاه دارای ظرفیت‌های مختلفی از جمله مرکز مشاوره  در حوزه معاونت دانشجویی  و مرکز مشاوره دانشگاه لرستان است که می‌تواند همکاری‌های خود را با پلیس در جهت ارتقای امنیت پایدار یا رویکرد آگاه‌سازی و دانشجومحوری و تقویت کارگاه‌های آموزشی، تقویت کند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

6 + دو =

0 دیدگاه

Choose a style: