استیلی:با اتحاد و همدلى براى حضور در جام جهانى آماده مى شويم


پاعلم 1401/05/25 دقیقه مطالعه
استیلی:با اتحاد و همدلى براى حضور در جام جهانى آماده مى شويم

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ حميد استيلى در يك گفت و گوى تلويزيونى ابتدا در خصوص نشست مشترك سرپرست فدراسيون، سرمربى و مدير تيم ملى گفت:جلسه فوق العاده ای داشتیم و در خصوص برنامه های آینده تیم ملی و اردوهایی که خواهیم داشت، صحبت کردیم. مشکلاتی از قبل بود اما باید دست به دست هم کنار تیم ملی کشورمان باشیم.خوشبختانه توانستیم مسائل را حل كنيم. حل این مشکلات مستلزم حمایت رسانه ها و پیشکسوتان از تیم ملی است. تنها چیزی که برای ما خیلی مهم است آرامش است و خوشبختانه این شرایط روز به روز بهتر می شود.
مدير تيم ملى در خصوص اردوى آتى ملى پوشان گفت:از 20 شهریورماه بعد از مسابقات لیگ با بازیکنانی که در ایران هستند تا 26 شهریور در تهران هستیم و طی صحبتی که با مهدوی کیا داشتیم مقرر شد یک بازی دوستانه و خوب با تیم ملی امید انجام دهیم. سپس 27 شهریورماه به سمت اتریش پرواز خواهیم کرد و لژیونرها به ما اضافه خواهند شد. به نظرم مسابقه با سنگال یک دیدار خیلی خوب و قوی برای ما خواهد بود. با توجه به تحریم هایی که وجود دارد مشکلات زیادی پیش روی ما هست و برای تیم های دیگر به مراتب این رویه آسان تر است. دومین بازى فیفا دی 5 مهرماه است و البته همه این موضوع را می دانند که بازی بعدی با تیم اروگوئه در اردوی اتریش خواهد بود. در واقع مى توانيم دو بازى بسيار خوب و قوى با حريفانى قدرتمند داشته باشيم. آقاى اسکوچیچ در خصوص بازی سوم دوستانه مخالفت کرد و معتقد است که به بازیکنان فشار می آوریم.نشستی را هم در خصوص آماده سازی هر چه بهتر و موضوع پرواز به اتریش داشتیم و به ما قول کمک دادند، همانطور که در بازی با کره جنوبی تیم ملی با پرواز چارتر راهی سئول شد.
استيلى در خصوص ورود كاپ مسابقات جام جهانى به تهران اظهار داشت:کاپ جام جهانی 10 شهریورماه وارد ایران می شود . سه تن از نمايندگان فیفا همراه با کاپ جام جهانی به ایران سفر می کنند و در این خصوص باید یک سری پروتکل های فیفا را اجرا كنيم.
مدير تيم ملى اضافه كرد:همدلی تیم ملی بايد براى همه ما مهم باشد. میرشاد ماجدی حمایت قاطع هیات رئیسه و کمیته فنی را از اسکوچیچ و کادر فنى به ما اعلام کردند و گفتند که فدراسیون با همه توان از شما حمايت مى كند. امیدوارم بازیکنان با اتحاد و همدلی که بین آنها وجود دارد یک بار دیگر برای کشور عزیزمان افتخارآفرینی کنند. تمام تلاش خود را در این زمینه خواهیم کرد که هیچ مشکلی نباشد ولی مطمئنا این امر مهم با همدلی رسانه ها و پیشکسوتان اتفاق خواهد افتاد. در این سه ماه باید کنار ما باشند و ما را مثل همیشه برا موفقيت در ادامه راه حمایت کنند.
سرپرست تیم ملی در خصوص شرایط وحید امیری گفت:خوشبختانه شرایط امیری روز به روز بهتر می شود و امیدوارم به اردوی شهریورماه برسد. هر مربی آرزویش این است که وحید امیری را در تیم خودش داشته باشد.
امیدوارم این تا بازی خیلی خوب به آماده سازی تیم کمک بسزایی بکند و قرارداد آن نهايى شود. با توجه به برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در این شرایط برنامه های تیم ملی را مو به مو اجرا می کنیم. وحید هاشمیان الان در قطر است و عملکرد بازیکنانی که در لیگ قطر بازی می کنند را زیر نظر دارد و اسکوچیچ و بقیه کادر فنی در ایران هستند و بازیهای لیگ برتر را مى بينند. در مجموع همدلى و انسجام خوبى ايجاد شده و اتفاقات گذشته را كنار گذاشته ايم و تنها به آينده و موفقيت تيم ملى در ادامه راه فكر مى كنيم.

 
منبع: فدراسیون فوتبال

پایگاه خبری پاعلم – بساطی نظری

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =

Rating*

Choose a style: