استاندار: کلاس های حضوری مدارس لرستان به صورت متراکم تشکیل نمی‌شود


پاعلم 1400/08/30 دقیقه مطالعه
استاندار: کلاس های حضوری مدارس لرستان به صورت متراکم تشکیل نمی‌شود


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ فرهاد زیویار شامگاه یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش اظهار داشت: در وضعیت فعلی لازم نیست دانش آموزان به طور متراکم در کلاس های درس حاضر شوند بلکه با بهتر شدن شرایط، ابتکار عمل و همکاری سایر دستگاه ها دانش آموزان از حضور مداوم و مستمر در خانه خارج شده و می توانند از سواد حرکتی بهره مند شوند.

وی افزود: گزارش وضعیت تحصیلی دانش آموزان و پیشنهاداتی در راستای پیشرفت تحصیلی با توجه به شرایط کرونایی و آموزش مجازی دریافت و تصمیماتی در خصوص بازگشایی مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی اتخاذ شد.

استاندار لرستان تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونایی جامعه و عدم استفاده از فضاهای عمومی و آموزشی لازم است ابتکاراتی ارائه شود تا از وضعیت فعلی خارج شده و بتوان با استفاده مطلوب از امکانات و فضاهای آموزشی و پرورشی در جهت رشد دانش آموزان اقدام کرد.

زیویار گفت: با گذشت حدود ۲ سال از اپیدمی کرونا به دنبال گسترش آموزش حضوری هستیم که لازم است این مهم با همراهی دستگاه ها، تمامی عوامل موثر در نظام تعلیم و تربیت و محور قرار دادن مدارس پیگیری شود تا موضوع تعلیم و تربیت  همراه با حفظ سلامت دانش آموزان دنبال شود.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

20 + نوزده =

0 دیدگاه

Choose a style: