از توان نخبگان و ظرفیت‌های بومی در رفع مشکلات استفاده خواهد شد


پاعلم 1400/07/20 دقیقه مطالعه
از توان نخبگان و ظرفیت‌های بومی در رفع مشکلات استفاده خواهد شد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ استاندار لرستان گفت: از توان نخبگان و ظرفیت‌های بومی در رفع مشکلات استفاده خواهد شد.

فرهاد زیویار در دیدار با مدیران حوزه‌های پست و ارتباطات و فناوری اطلاعات استان که امروز ۲۰ مهرماه صورت گرفت، بر لزوم همکاری و تعامل مدیران با مردم و نخبگان در جهت رفع نقایص و کمبودها تأکید کرد.

وی تصریح کرد: در تاریخ کشور ایران و به‌ویژه لرستان، مردمان این خطه هرگاه با تهدیدات یا مشکلات مواجه شده‌اند یک دل و هم‌صدا بر آن‌ها غلبه کرده‌اند، ازاین‌رو مدیران استانی این خصیصه مردم را به فال نیک گرفته و از ظرفیت‌های بالای مردم در رفع مشکلات بهره گیرند.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: خود را قطره کوچکی از دریای بیکران مردم لرستان می‌دانم و مصمم بر رفع مشکلات استان هستم و در این راه از تمامی ظرفیت‌های بومی و به‌ویژه نخبگان کمک خواهم گرفت.

زیویار اضافه کرد: مدیران و مسئولین به این موضوع توجه ویژه داشته باشند که مطالبات به‌حق مردم لرستان باید ادا شود، یک دست صدا ندارد و لازم است از هرگونه کمک در این رابطه استقبال شود.

وی با اشاره به اینکه اقدامات زمانی اثربخش خواهد بود که از تمامی ظرفیت‌های بومی استفاده صحیح شود، افزود: توجه به نخبگان هم استانی، نخبگان خارج از استان، افرادی که به هر دلیل مورد بی‌مهری قرار گرفته یا از استان مهاجرت کرده‌اند و در مجموع تمام ظرفیت‌ها در دستور کار قرار دارد و هر دستی را که به کمک لرستان آید به گرمی می‌فشاریم.

استاندار لرستان با تقدیر از زحمات مجموعه مدیران و کارکنان حوزه‌های پست و ارتباطات لرستان، بیان کرد: به‌منظور رفع مشکلات حوزه ارتباطات در استان لازم است مدیران مجموعه نسبت به احصا کمبودها و نواقص اقدام کنند تا در سفر به وزارتخانه مربوطه، مطرح شده و در دستور کار پیگیری قرار گرفته شود.

گفتنی است، مدیران حاضر در جلسه ضمن بیان برخی از مشکلات، گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته و مهمترین چالش‌های پیش رو را در حوزه کاری خود ارائه دادند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

هفده − پانزده =

0 دیدگاه

Choose a style: