اردوی آموزشی زیارتی محلات حاشیه‌نشین خرم‌آباد برگزار شد


پاعلم 1400/04/29 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ یاسر بسطامی روز سه شنبه به رسانه ها اعلام کرد: این دوره بنا بر تقویت پایه‌های تشکیلات محوری با سرفصل های کارتشکیلاتی و محله محوری در محلات فلک الدین، علی آباد، پاچنار، اسدآبادی، گل سفید، ماسور، پشته حسین آباد و دره گرم طی چهار روز در مشهد مقدس برگزار شد. 

وی افزود: در این دوره ۱۴۱ نفر از اعضای شورای تحول و تعالی محلات و فعالین فرهنگی و اجتماعی محلات هدف تحول اجتماعی همراه با تعدادی از خانواده‌های محترمشان حضور داشتند که با سه کلاس فشرده و حضور اساتید برجسته بنیاد خاتم الاوصیا (ص) انجام شد.

بسطامی بیان کرد: یکی از اهداف این سفر ایجاد بستر اخوت و برادری مابین افراد هدف و از طرفی بهره‌گیری محتوایی و معنوی بود که بحمدالله با نظرسنجی و عنوان نظرات حاضرین در این دوره تا حد مقبولی این مهم میسر شد.

وی افزود: ضمن اینکه برای افراد حاضر در این دوره گواهی حضور صادر می گردد خاطر نشان کرد؛ حضور قالب برادران و خواهران جوان و مشتاق در این دوره متفاوت و انگیزشی بود. 

بسطامی گفت: از همکاری و عنایت ویژه بنیاد خاتم الاوصیا (ص) و عوامل و رابطین محلات اشاره شده ممنون و سپاسگزاریم. 
وی افزود: هدف مجموعه تحول اجتماعی قرارگاه فرهنگی صاحب الامر (عج) کمک در مسیر تسهیل و رفع مشکلات مناطق حاشیه نشین است.

 وی اضافه کرد: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و آنچه که تکلیف اخلاقی و شرعی ماست در میدان عمل می مانیم و با رویکرد اخوت و برادری، پرتلاش و با شوق به عنایت و رضایتمندی حضرت ولی عصر (روحی فدا) مسیر خدمتگزاری به همشهریان برای تقویت و تحقق حکومت اسلامی را ادامه خواهیم داد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

1 × دو =

0 دیدگاه