اخذ مجوز احداث بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی در بروجرد


پاعلم 1400/05/05 دقیقه مطالعه
اخذ مجوز احداث بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی در بروجرد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از اخذ مجوز احداث بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی در این شهرستان خبر داد.

دکتر فاطمه مقصودی در گفت‌وگو با ایسنا از تجهیز بخش ICU شماره دو بیمارستان چمران بروجرد خبر داد و افزود: در این بیمارستان برای نصب هر تختی با تجهیزات کامل  ۱۰ میلیارد تومان هزینه  در بردارد.

وی از تجهیز بخش غربالگری سرطان و  درمانگاه زنان در بروجرد خبر داد و گفت: این دو مرکز در مرحله بهره‌برداری هستند و تجهیزاتی نظیر  ماموگرافی، سی تی اسکن و رادیولوژی را برای مرکز غربالگری سرطان و بیمارستان‌های دیگر شهرستان گرفتیم.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای بیمارستان آی‌ت‌الله بروجردی دستگاه اکسیژن‌ساز گرفتیم و نصب کردیم.

مقصودی ادامه داد: همچنین بخش اورژانس بیمارستان چمران مورد کارشناسی قرار گرفته تا توسعه پیدا کند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از اخذ مجوز بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی این  شهرستان از دکتر جان‌بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت خبر داد و یادآور شد: مجوز و موافقت اصولی اولیه برای احداث آن در شهرستان  بروجرد اخذ شده است.

وی افزود: معاون درمان وزارت بهداشت در سفر به شهرستان بروجرد از بیمارستان‌های این شهرستان بازدید و دستور احداث بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی را صادر کرد.

مقصودی از پیگیری برای  اخذ مجوز دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان بروجرد خبر داد و عنوان کرد: به شدت پیگیر این موضوع هستیم چراکه این یکی از مطالبات به حق مردم این شهرستان است.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :