آمار مبتلایان به کرونا در لرستان از مرز ۱۹۴ هزار نفر گذشت


پاعلم 1400/08/22 دقیقه مطالعه
آمار مبتلایان به کرونا در لرستان از مرز ۱۹۴ هزار نفر گذشت


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ دبیر ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه با فوت دو بیمار کرونایی آمار قربانیان کرونا در این استان به ۲۶۲۲ نفر رسید، گفت: مجموع مبتلایان کرونایی در استان به ۱۹۴ هزار و ۲۲ نفر افزایش یافته است.

مریم کوشکی، امروز در جمع خبرنگاران، در تشریح آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان، اظهار کرد: طی شبانه‌روز گذشته با فوت دو بیمار کرونایی در استان، تعداد فوتی‌های کرونایی لرستان به ۲۶۲۲ نفر رسید.

وی با بیان اینکه در این مدت با شناسایی ۱۶۳ بیمار مبتلا به کرونا، مجموع مبتلایان کرونایی در استان به ۱۹۴ هزار و ۲۲ نفر افزایش یافته است، افزود: هم‌اکنون ۳۶۷ بیمار کرونایی در مراکز درمانی و بیمارستان‌های لرستان بستری هستند.

خروج پلدختر از وضعیت قرمز کرونایی

کوشکی ادامه داد: براساس اعلام سامانه ماسک با خروج شهرستان پلدختر از وضعیت قرمز در حال حاضر هیچ ‌یک از ۱۱ شهرستان لرستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار ندارند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی لرستان تصریح کرد: در حال حاضر خرم‌آباد، الیگودرز، سلسله و پلدختر در وضعیت نارنجی و بروجرد، کوهدشت، دورود، دلفان، ازنا، چگنی و رومشکان هم در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

پنج + سیزده =

0 دیدگاه

Choose a style: