آسیب‌های اجتماعی یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است


پاعلم 1400/09/02 دقیقه مطالعه
آسیب‌های اجتماعی یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان گفت: آسیب‌های اجتماعی یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است.

مریم پورسرتیپ در جلسه ستاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بروجرد که امروز دوم آذرماه در سالن اجتماعات فرمانداری بروجرد برگزار شد، اظهار کرد: آسیب‌های اجتماعی یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است.

وی تصریح کرد: با تأکید مقام معظم رهبری در سال ۹۵ بر موضوع کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی و انجام کارهای فوق‌العاده، سازمان امور اجتماعی کشور راه‌اندازی و با جدیت موضوع رصد، پیشگیری و کنترل آسیب‌ها را در دستور کار قرار داد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: اعتیاد، طلاق، حاشیه‌نشینی، مفاسد اخلاقی و مناطق بحرانی و حاد پنج آسیب اجتماعی اولویت‌دار جامعه هستند.

پورسرتیپ اضافه کرد: دستگاه‌های متولی امورات اجتماعی و فرهنگی با هماهنگی، از موازی کاری پرهیز کرده و ضمن استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد فعال، در جهت پیشبرد اهداف و برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی تلاش کنند.

وی بیان کرد: آسیب‌های اجتماعی یکی از معضلات جهانی بوده که در حال گسترش است و برای عدم پیشی گرفتن آسیب‌های اجتماعی از ما باید تمام توان تلاش کنیم.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان ادامه داد: برای کاهش آسیب‌های اجتماعی باید برنامه‌های مستمر داشته و مقطعی نباشند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

11 − 7 =

0 دیدگاه

Choose a style: