کشف استعداد نوجوان پلدختری در فوتبال کشور


پاعلم 1399/10/20 دقیقه مطالعه
کشف استعداد نوجوان پلدختری در فوتبال کشور

نوجوان با استعداد پلدختری به تیم جوانان صنعت نفت آبادان پیوست

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ محمدامین چراغی نوجوان با استعداد پلدختری توانست با درخشش در رده های پایه فوتبال کشور و استان علیرغم سن پایین به تیم جوانان صنعت نفت آبادان بپیوندد.

محمدامین چراغی متولد 1382/11/17 و اصالتاً اهل روستای چمگز از توابع شهرستان پلدختر استان لرستان میباشد که در 6 سالگی در شهر خرم آباد در مدرسه فوتبال فعالیت ورزشی را بصورت آکادمیک آغاز کرد. و طی حدود پنج سال با استعدادی که از خود نشان داد به سرعت توسط مربیان پایه های ملی در رده های زیر 13 و 14 سال جز 26 بازیکن اصلی تیم ملی انتخاب شد.

محمدامین در سال 1393 به تیم رویای افلاک خرم آباد پیوست، او توانست با درخشش خارق العاده خود در این تیم در سال 1395 و 1396 در رده نونهالان به ترتیب با 12 و 14 گل و همچنین در سال 1397 در رده نوجوانان با 10 گل بطور متوالی بعنوان آقای گل لیگ برتر استان لرستان در رده های پایه دست یابد و در مسابقات کشوری در آن سالها در استان های بوشهر، همدان و مرکزی شرکت کند.

وی سپس در پایان سال 1397 به تیم گهر دورود قهرمان استان لرستان در لیگ برتر مناطق کشور در رده نوجوانان پیوست که در آن تیم هم توانست با درخشش خود توجه مربیان سایر تیم ها را به خود جلب کند، و در اواخر سال 1398 در نیم فصل دوم به تیم فولاد طلائیه تهران حاضر در لیگ برتر استان تهران در رده نوجوانان زیر 16 سال پیوست.

اما محمدامین اهداف بلندتری داشت و این بار با عملکرد و استعدادی که به صورت پی در پی از خود نشان داد توانست در 16 سالگی و علیرغم سن پایین در پاییز سال جاری (1399) به تیم صنعت نفت آبادان حاضر در لیگ یک کشور در رده جوانان بپیوندد.

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای این نوجوان با استعداد لرستانی که در سالهای آینده از افتخارات او بیشتر خواهیم شنید.

خبرنگار ورزشی – احمد بساطی نظری

پایگاه خبری پاعلم – احمد بساطی نظری

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نوزده =

Rating*

Choose a style: