تودیع و معارفه فرماندهی مقاومت بسیج سلمان فارسی پل تنگ دهستان پاعلم پلدختر + گزارش تصویری


پاعلم 1400/01/24 دقیقه مطالعه
تودیع و معارفه فرماندهی مقاومت بسیج سلمان فارسی پل تنگ دهستان پاعلم پلدختر + گزارش تصویری

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مراسم تودیع سروان پاسدار محمدرضا باقری و معارفه ستوان دوم براتی، فرماندهان پیشین و جدید حوزه مقاومت بسیج  سلمان فارسی دهستان پاعلم با حضور سرهنگ زارع جانشین  فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان پلدختر و مسئولین بازرسی و عقیدتی این ناحیه و رییس و اعضای شورای اسلامی پاعلم جمعی از پاسداران و فرماندهی پاسگاه انتظامی پل تنگ و فرماندهان پایگاه و بسیجیان جنوب شهرستان پلدختر و امام جماعت مسجد و معتمدین در مسجد صاحب الزمان (عج) دهستان پاعلم برگزار شد.

سرهنگ زارع جانشین فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر در این مراسم خلاقیت، ایثار، احساس تکلیف کردن و مردمی بودن را از جمله مزیت های بسیج دانست و افزود :بسیجی به عشق ولایت و برای دفاع از حریم ولایت و نظام و ادامه راه شهدا از کسی که بخواهد چراغ بسیج را روشن نگه دارد تبعیت کرده است.

 

زارع با اشاره به پیشتازی بسیجیان در اجرای ماموریت ها گفت: بسیجیان پیشتاز مبارزه با کرونا و بلایای طبیعی و سوانح و حوادث و همچنین برخورد با فتنه گران بوده اند به خاطر خط مشی و بصیرتی است که به درستی تبیین و دنبال کردند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج پلدختر  با تاکید بر این که در نظام جمهوری اسلامی ایران ولایت ، مردم ، سپاه و بسیج در کنار هم هستند اظهار داشت: دشمن از روشن بودن چراغ پایگاه های بسیج هراس دارد و می داند اگر کوچک ترین تخطی به این کشور کند، آحاد این ملت کارهای خود را تعطیل می کنند و برای دفاع از این نظام مبارزه خواهند کرد.

وی از حمایت ها و پشتیبانی شورای محترم اسلامی ودهیاری سخت کوش پاعلم و امام جماعت مسجد‌ و فرماندهی پاسگاه انتظامی و کادر بهداشت ودرمان تشکر و قدردانی نمود و گفت: همه تفکرات یک هدف را دنبال می نماید و آن هم تفکر بسیجی و خدمت به مردم است و آنچه برای یک مسئول در پایان دوره خدمتش می ماند کارنامه درخشان وی در خدمت رسانی صادقانه به مردم و برای رضای خدا بوده است و این مهم موجب آرامش و رضایت او خواهد شد.

در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات محمدرضا باقری فرمانده سابق حوزه مقاومت بسیج سلمان فارسی پل تنگ، ستوان دوم پاسدار براتی به عنوان فرمانده جدید این حوزه معرفی شد.

 

 

پایگاه خبری پاعلم – علی بساطی نظری

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − پنج =

Rating*

Choose a style: