‌ایستادگی رمز پیروزی ملت ایران است


پاعلم 1400/08/13 دقیقه مطالعه
‌ایستادگی رمز پیروزی ملت ایران است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: دشمن با اقدامات سخت خود در جنگ و کودتا و نقشه‌های مختلف نه تنها موفق نشد، بلکه ایران امروز به کشوری تبدیل شده که حرفش برای دنیا تعیین‌کننده است.

سیدقاسم قریشی، در مراسم گرامی‌داشت روز ۱۳ آبان که در مصلی الغدیر خرم‌آباد برگزار شد، با تأکید بر اینکه ایستادگی رمز اصلی موفقیت جمهوری اسلامی ایران بوده است، اظهار کرد: دشمن با اقدامات سخت خود در جنگ و کودتا و نقشه‌های مختلف نه تنها موفق نشد، بلکه ایران امروز به کشوری تبدیل شده که حرفش برای دنیا تعیین‌کننده است.

وی عنوان کرد: مردم لرستان مفتخر هستند در پیروزی انقلاب و چه بسا قبل‌ترها، در دوران دفاع مقدس و امروز در همه عرصه‌های مختلف نقش‌های ارزشمندی داشته و دارند.

قریشی پیام امروز را ایستادگی در مقابل استکبار به ویژه آمریکا دانست و تصریح کرد: دلیل واقعی دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی به ماهیت و هویت سلطه‌گری این شیطان بزرگ و ایادی آن برمی‌گردد.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمنی ایران برای مقابله با زیاده‌خواهی‌های آمریکاست، گفت: ایران از ارزش‌ها و آرمان‌های خود در برابر دشمنان دفاع می‌کند و دشمن هرگونه ظلم و استبداد است.

شایان ذکراست پرسنل بنیادمسکن انقلاب اسلامی لرستان نیز همگام با آحاد مردم ولایتمدار استان با شرکت در مراسم گرامیداشت روز ۱۳ آبان با آرمان‌های والای امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و شهدای گرانقدر تجدید میثاق کردند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

چهارده + چهارده =

0 دیدگاه

Choose a style: