۷۷ طرح با اعتبار ۸۶ میلیارد تومان در سلسله بهره برداری می شود


پاعلم 1400/06/04 دقیقه مطالعه
۷۷ طرح با اعتبار ۸۶ میلیارد تومان در سلسله بهره برداری می شود


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ روح الله زمانیان روز پنجشنبه در دیدار با امام جمعه الشتر اظهار داشت: این طرح ها بدون احتساب پروژه های ملی و استانی شهرستان هستند که در سال جاری موفق به تامین اعتبار آنها شده ایم.

وی افزود: عمده طرح هایی که هفته دولت در شهرستان بهره برداری می شوند در حوزه های شهرداری و دهیاری ها، عمران، آموزش، بهزیستی، کمیته امداد و راه و شهرسازی هستند.

زمانیان با بیان اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای نظام و خدمات کارگزاران آن به مردم است، عنوان کرد: همه ما به عنوان کارگزاران نظام اسلامی وظیفه داریم اصل رضایتمندی را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم و جهت رسیدن به این اصل، شهیدان رجایی و باهنر را الگو بدانیم.

معاون فرماندار سلسله با تاکید بر اینکه نباید کم کاری عده ای را به حساب همه کارگزاران نظام اسلامی بگذاریم، بیان کرد: هفته دولت، فرصت بسیار مناسبی برای دولتمردان است تا روش و منش شهیدان رجایی و باهنر را در خدمت‌رسانی بی‌منت و خالصانه به مردم در دستور کار خود قرار دهند.

حجت االاسلام علی امیدی امام جمعه الشتر نیز اظهار داشت : هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر فرصت مناسبی است که عملکرد کارگزاران جمهوری اسلامی بازگو و از زحمات همه عوامل قوه مجریه برای اعتلای انقلاب شکوهمند اسلامی تقدیر شود .

وی با تاکید بر اینکه تریبون نمازجمعه، برای تخریب کارگزاران نظام و مسوولان نیست، افزود: همه ما وظیفه داریم با همدلی و همکاری زمینه خدمت شایسته به مردم و اعتلای کشور را فراهم کنیم .

هفته دولت از دوم شهریور آغاز شده است.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :