۶۴ هزار دانش‌آموز بروجردی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند


پاعلم 1400/07/01 دقیقه مطالعه
۶۴ هزار دانش‌آموز بروجردی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرآموزش و پرورش بروجرد روز پنجشنبه در آیین بازگشایی مدارس شهرستان که به صورت نمادین در مدرسه شاهد متوسط اول پسرانه برگزار شد، بیان کرد: سلامت دانش آموزان در اولویت بازگشایی مدارس است و ادامه تعلیم و تربیت منوط بر رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و شیوه نامه های ارسالی برای مدارس است.

محمد مهرافزون اظهار داشت: بسیار خرسند و خوشحالیم که بار دیگر خداوند توفیق عنایت فرمود و توانستیم دانش آموزان را از نزدیک ببینیم و به طور قطع هیچ شرایط و محیطی برای دانش آموز بهتر و پر شورتر از محیط و شرایط مدرسه نیست.

وی افزود: با برنامه‌ریزی های لازم انجام گرفته و تصمیم گیری ستاد کرونا در روستاها مقدمات و تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس حداقل در روستاها در مهرماه برقرار شده و با یاری خداوند از آبان و آذر با توجه به واکسیناسیون و تصمیمات ستاد کرونا حضور دانش آموزان در مدارس پررنگ تر می‌شود.

وی به دانش آموزان بروجردی توصیه کرد: در صورت حضور در کلاس های درس دانش آموزان تمام سعی و تلاش خود را به کار ببرند تا پروتکل های بهداشتی را به صورت کامل رعایت کنند.

مدیرآموزش و پرورش بروجرد گفت: با همکاری شبکه بهداشت و درمان بروجرد تزریق واکسن کرونا برای دانش‌آموزان سال دوازدهم این شهرستان از امروز پنجشنبه یکم مهرماه آغاز شد.

مهرافزون ‌اضافه کرد: دانش‌آموزان سال دوازدهم متولد نیمه دوم ۱۳۸۲ و ۱۳۸۳ می توانند با مراجعه به مراکز تعیین شده واکسیناسیون کووید ۱۹را  انجام دهند. 

وی اظهار داشت: دانش‌آموزان برای جلوگیری از ازدحام در پایگاه‌های تزریق واکسن باید برای نوبت دهی در سامانه وزارت بهداشت به آدرس salamat.gov.ir ثبت نام کنند.

آیین بازگشایی مدارس با حضور امام جمعه شهرستان، معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد و جمعی از مسوولان شهرستانی  برگزار شد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

Choose a style: