۶۰۹ نفر آسیب دیده حوادث لرستان امداد رسانی شد


پاعلم 1400/04/08 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ صارم رضایی روز سه‌شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: امدادرسانی به آسیب‌دیدگان در حوادث آتش‌سوزی جنگل و مراتع، جاده ای، خدمات حضوری، دریایی و ساحلی، رعد و برق، سیل و آبگرفتگی، شهری، صنعتی و کارگاهی و کوهستان صورت گرفت.

وی با بیان اینکه ۱۷۷ تیم عملیاتی در این حوادث بکار گیری شده است، افزود: این تیم ها متشکل از ۵۰۹ نفر نیروهای معاونت امداد و نجات در سراسر استان بودند.

وی بیان کرد: شعب خرم آباد، ازنا، الیگودرز، بروجرد و پلدختر به ترتیب با ۳۵ ، ۳۰ ، ۲۹ ،۱۷ و ۱۰ حادثه، شعب دارای بیشترین حوادث در استان بود.

رضایی اضافه کرد: پایگاه های اباذر، خمه، شوراب، رازان و دوره چگنی پایگاه هایی بودند که بیشترین تعداد حادثه را امداد رسانی کردند و در این حوادث ۱۸۸ ناوگان ترابری شامل بالگرد، آمبولانس، خودرو کمک دار سبک و خودرو نجات تیپ یک و ۲ به کارگیری شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان ادامه داد: در ۱۴۷ حادثه چهار پرواز در شهرستان های خرم آباد، ازنا و سلسله با ۱۳ سورتی پرواز نیز کار امداد رسانی را انجام دادند.

رضایی یادآور شد: در سه ماهه نخست امسال، ۶ عملیات در حوادث آبی صورت گرفت که بیشترین حوادث مربوط به رودخانه کشکان، آبشار بیشه، سد رودبار و تنگه هلت می باشد و حدود ۱۴ درصد کاهش حوادث غرقی و ۱۴ درصد افزایش تعداد فوتی ها در سه ماهه اول امسال نسبت به سه ماهه اول سال گذشته بوده است.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

پانزده − دوازده =

0 دیدگاه