۵۰۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در الیگودرز کشف شد


پاعلم 1400/04/05 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش ایرنا امیرهوشنگ فتحی جمعه شب در سخنانی اظهار داشت: طی یکسال گذشته تعداد یکهزار و ۲۰۱ مورد ازدواج و ۲۹۵ مورد طلاق در شهرستان الیگودرز ثبت شده است.

وی با اشاره به آمار بسیار نگران کننده طلاق در الیگودرز گفت: دستگاه‌های فرهنگی و رسانه ها باید در راستای رفع این مشکل فرهنگ سازی نمایند .

وی ادامه داد: در یکسال گذشته تعداد ۳۴ هزار و ۵۹۱ پرونده در دادگستری الیگودرز با صدور رای مختومه شده که متاسفانه این میزان پرونده وارده نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۱درصد افزایش داشته است.

رییس دادگستری با اشاره به برخورد جدی دستگاه قضایی با متصرفان اراضی ملی گفت: در یکسال گذشته ۱۴۵ هکتار از اراضی ملی رفع تصرف شده است.

فتحی به بحث مبارزه با مواد مخدر اشاره نمود و ضمن قدردانی از نیروهای امنیتی، ماموران مبارزه با مواد مخدر و بسیج گفت: در یکسال گذشته ۵۰۹ کیلوگرم انواع مخدر صنعتی و سنتی و ۳۵ هزار بوته گل کشف و امحا شده و تعدادی از عوامل قاچاق مواد مخدر نیز دستگیر شده اند.

وی گفت : در یکسال گذشته ۲۷۰ قبضه سلاح شکاری و جنگی کشف و مجوز تعدادی از سلاح‌هایی که بصورت نا متعارف مورد استفاده قرار گرفته شده بود ابطال شد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

3 × یک =

0 دیدگاه