۴۹ میلیارد برای پروژه آبرسانی روستاهای محروم سلسله در نظر گرفته شده است


پاعلم ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ دقیقه مطالعه
۴۹ میلیارد برای پروژه آبرسانی روستاهای محروم سلسله در نظر گرفته شده است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مسئول بسیج سازندگی لرستان گفت: ۴۹ میلیارد برای پروژه آبرسانی روستاهای محروم سلسله در نظر گرفته شده است.

احسان جهانبخش در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه آبرسانی به روستاهای محروم شهرستان سلسله در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در راستای جهاد آبرسانی که به بسیج سازندگی ابلاغ شده ۴۹ میلیارد برای پروژه آبرسانی روستاهای محروم سلسله در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: طول مسیر این پروژه ۴۳ کیلومتر بوده و تاکنون ۶ کیلومتر انجام شده که به دلیل وجود معارض به مدت ۱۰ روز بوده که کار آغاز شده است.

مسئول بسیج سازندگی لرستان خاطرنشان کرد: اگر معارض وجود نداشت طبق زمانبندی برای شهریورماه تمام می‌شد ولی با سرعت مشغول به خدمت هستیم.

جهانبخش اضافه کرد: قرار است از سراب کهمان به این‌طرف به‌صورت ثقلی بدون پمپاژ برای ۲۵ روستا آب انتقال پیدا کند که در حال حاضر دو دستگاه بیل مکانیکی و اکیپ جوش لوله پلی اتیلن در پروژه حضور دارند.

وی بیان کرد: مشکلی خاصی وجود ندارد، لوله‌ها خریداری شده و پای کار هست و بحث حفاری و جوش هم براساس زمانبندی که تقریباً برای اغلب شهرستان‌ها شروع کرده‌ایم برای دهه فجر به اتمام خواهد رسید.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هفت =

Rating*

Choose a style: