۴۰۰ پرونده قضایی در “سلسله” به سازش ختم شد


پاعلم 1400/04/06 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سید احمد موسوی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سال گذشته نیز بیش از یکهزار پرونده قضایی در شهرستان سلسله به صلح و سازش ختم شد.

وی بیان کرد: مجموعه دادگستری شهرستان سلسله تلاش خود را برای کاهش اطاله دادرسی، مختومه کردن پرونده های تعیین تکلیف نشده، مبارزه با اراذل و اوباش، مبارزه با فساد و اخلال در نظم عمومی بکار گرفته است.

موسوی با اشاره به اینکه دستگاه قضا در حفاظت و حراست از آب‌های زیرزمینی سلسله جدی است عنوان کرد: جلوی کشت محصولات آبدوست همچون سیب زمینی در شهرستان گرفته شد و اجازه ندادیم کشاورزان غیربومی با اجاره زمین های مرغوب منابع آب زیرزمینی را مورد تجاوز قرار دهند.

وی ادامه داد: همچنین در خصوص مبارزه با تجاوز به منابع طبیعی، بستر و حریم رودخانه ها نیز کارهای بسیار خوبی در شهرستان صورت گرفت و تاکنون چند صد هکتار از حریم راه ها، بستر و حریم رودخانه ها و منابع طبیعی در منطقه گردشگری ” کهمان” آزادسازی شده است که این روند ادامه خواهد داشت.

موسوی افزود: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پرچمدار مبارزه با ظلم و ستم، اجحاف و جنایات علیه بشریت می باشد و نماد این مبارزه سردار بزرگ جهان اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی است.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

ده − 9 =

0 دیدگاه