۳۶ روستای شهرستان دلفان به شبکه سراسری گاز متصل می‌شوند


پاعلم 1400/03/20 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: ۳۶ روستای شهرستان دلفان به شبکه سراسری گاز متصل می‌شوند.

کرم گودرزی در حاشیه بازدید دکتر یحیی ابراهیمی نماینده مردم در مجلس و فرماندار شهرستان دلفان از روند پیشرفت پروژه‌های گازرسانی روستایی و همچنین بررسی مسائل و مشکلات احتمالی بیان کرد: در سال ۹۹ تعداد ۵۵ روستای شهرستان دلفان از نعمت گاز بهره‌مند شدند.

وی افزود: تعداد کل روستاهای واجد شرایط گازرسانی شهرستان دلفان ۳۷۰ بوده که با تلاش کارکنان شرکت گاز استان تاکنون گازرسانی به ۲۷۹ روستای آن انجام شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان در ادامه اظهار کرد: سال گذشته  ۵۵ روستا در شهرستان دلفان به شبکه گاز متصل شده وهم اکنون ضریب نفوذ گازرسانی روستایی این شهرستان ۸۹ درصد است.

گودرزی خاطرنشان کرد: این میزان افزایش ضریب گازرسانی در شهرستان یک رقم بی‌نظیر نسبت به سال‌های گذشته است و این امر میسر نبود جز با همت شبانه‌روزی کارکنان شرکت گاز.

گودرزی در پایان گفت: پی بینی می‌شود تا پایان سال ۱۴۰۰ با همت و تلاش کارکنان این شرکت و همکاری پیمانکاران اجرایی و سایر دستگاه‌ها دولتی ۳۶ روستا شهرستان دلفان به شبکه سراسری گاز متصل شوند.

دکتر یحیی ابراهیمی، نماینده مردم سلسله و دلفان ضمن تشکر از عملکرد شرکت گاز استان نیز گفت : گازرسانی به  ۵۵ روستا و  ۶ واحد صنعتی در شهرستان دلفان جز با کار جهادی و تلاش شبانه‌روزی امکان‌پذیر نبود و از عملکرد کارکنان شرکت گاز استان لرستان و پیمانکاران اجرایی تشکر می‌کنم.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

3 × سه =

0 دیدگاه