۳۰ شرکت فناور در مرکز رشد خرم‌آباد مستقر است


پاعلم 1400/07/18 دقیقه مطالعه
۳۰ شرکت فناور در مرکز رشد خرم‌آباد مستقر است


به گزارش ایرنا “سامان غلامرضایی” روز یکشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها افزود: مرکز رشد خرم آباد مختص دانشجویان نیست و پذیرای همه فناوران، مخترعان و افراد مبتکری است که بتوانند کار نو و نوآوری داشته باشند.

وی تصریح کرد: پار علم و فناوری لرستان در حال حاضر ۶ مرکز رشد دارد و مرکز رشد خرم آباد از نخستین مراکزی بود که سال ۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون همه خدمات پارک علم و فناوری استان در این مرکز ارائه می‌شود.

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور خرم آباد افزود: در سال‌های اخیر بسیاری از شرکت‌های این مرکز  کیفی‌تر و در عین حال شرکت‌های قوی جذب شده است.

غلامرضایی با اشاره به اینکه شرکت‌ها و صاحبان ایده در قالب رشد مقدماتی و رشد پذیرش می‌شوند گفت: مرحله رشد مقدماتی برای واحدها و شرکت‌هایی است که در ابتدای کار و استارت آپ های اولیه هستند که هنوز تیم کاری آنها تشکیل نشده و ایده آنها به مرحله تولید نرسیده است.

وی ادامه داد: پس از جذب این شرکت‌ها، حمایت های اداری، مالی، معنوی، کمک برای ساخت نمونه‌های اولیه، خدمات آزمایشگاهی، شرکت در نمایشگاه‌ها و مشاوره‌های فنی و تخصصی به آنها ارائه می شود.‌

وی تاکید کرد: این شرکت‌ها باید در بازه ۶ تا ۹ ماهه خود را به شرایط رشدی برسانند و ارتقا یابند تا بتوانند در این مجموعه به فعالیت خود ادامه دهند.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

دوازده + هجده =

0 دیدگاه

Choose a style: