۲۲۶ کارآفرین و تعاونی لرستان در جشنواره‌های وزارت کار نام‌نویسی کردند


پاعلم 1400/06/02 دقیقه مطالعه
۲۲۶ کارآفرین و تعاونی لرستان در جشنواره‌های وزارت کار نام‌نویسی کردند


“علی آشتاب” روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مهلت ثبت نام در شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر لرستان با نام نویسی ۸۰ تعاونی به پایان رسید و شهریورماه امسال همزمان با هفته تعاون از سه تعاونی برتر و سه واحد شایسته تقدیر، تجلیل می شود.

وی یادآور شد: ثبت و بهنگام سازی اطلاعات اعضا و شاغلین در تعاونی، صورت های مالی و گزارش های حسابرسی از سال ۹۶ تا ۹۹ و به روزآوری اطلاعات اعضای هیات مدیره و بازرسین تعاونی در این جشنواره از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: تجلیل و تقدیر از تعاونگران برتر استان پس از طی مراحل بررسی های تخصصی در استان انجام می شود و در مرحله بعدی، تعاونی های استان برای حضور در جمع برترین های کشور معرفی می شوند.

وی اظهار داشت: همچنین چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان نیمه دوم امسال برگزار می شود و سه کارآفرین نمونه انتخاب می شوند که برگزیدگان این ۲ جشنواره برای رقابت در سطح ملی معرفی خواهند شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تصریح کرد: ۲۳ طرح تعاونی با سرمایه گذاری ۸۱ میلیارد تومان و ۵۱۸ فرصت شغلی در استان آماده بهره برداری است که همزمان با هفته دولت و تعاون، تا پایان نیمه نخست امسال افتتاح می شوند.

بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ تعاونی فعال در استان لرستان وجود دارد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :