۲۰۰ روستای سخت گذر لرستان گازرسانی شد


پاعلم 1400/03/11 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ “کرم گودرزی” روز سه شنبه به رسانه ها اعلام کرد: گازرسانی به واحدهای صنعتی، کشاورزی و تولیدی مشمول مصوبه شورای اقتصاد در سال گذشته ۸۲ درصد انجام شده است.
وی بیان کرد: با افزایش ۴۰۰ درصدی ایجاد زیرساخت شبکه گاز شهری برای جایگزینی گاز با سوخت مایع تاکنون گاز رسانی به ۸۶۰ واحد صنعتی به بهره برداری رسیده که تعداد ۳۲۲  واحد آن در سال ۱۳۹۹ انجام شد.
مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با اشاره به ضریب نفوذ گازرسانی شهری افزود: در سال گذشته ۶ شهر استان بعنوان شهر سبز معرفی شد و تنها شهر باقیمانده استان شهر شول آباد که به علت وجود معارض عملیات گازرسانی آن مختل شده بود و با پیگیری بعمل آمده در سال ۹۹ شروع مجدد این عملیات کلید خورد و امید است با تلاش های شبانه روزی همکاران، آخرین شهر لرستان از شبکه گاز شهری بهره مند شود.
وی بیان کرد: برخلاف محدودیت های کرونایی و صعب العبور و کوهستانی بودن مناطق استان این شرکت موفق به گازرسانی به ۲۰۰ روستا شد که این امر موجب افزایش ۹ درصدی نفوذ گازرسانی روستایی در سال گذشته شد.
گودرزی تاکید کرد: این شرکت علاوه بر انجام ماموریت خود در گازرسانی و خدمات دهی به مشترکین اهتمام ویژه ای نسبت به بازسازی و مقاوم سازی شبکه ها و تاسیسات گازرسانی داشته و در این راستا ۴۵۰ نقطه آسیب دیده از سیل را شناسایی و بازسازی نموده و همچنین بیش از ۲۰ خط جایگزین جهت تاب آوری شبکه اجرا شده است.
گودرزی در ادامه به افتخارات کسب شده توسط شرکت گاز لرستان اشاره کرد و ادامه داد: این شرکت در طول فعالیت خود موفق به کسب گواهینامه‌های متعددی شده و در سال ۹۹ نیز توانست موفقیت هایی کسب نماید که از جمله می توان به اهدای تقدیرنامه استاندار برای عملکرد سال ۹۹، کسب عنوان دستگاه برتر عمرانی و خدماتی استان در جشنواره شهید رجایی و تمدید هشت گواهینامه سیستم های مدیریتی را نام برد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

یک × دو =

0 دیدگاه