۲خبر انتظامی از لرستان


پاعلم 1400/04/09 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ جانشین فرمانده انتظامی لرستان گفت: طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز استان اجرا و در این راستا مقادیری کالای قاچاق، مواد مخدر، سلاح و مهمات کشف شد.

سرهنگ علی میراحمدی روز چهارشنبه در تشریح این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور بالا بردن ارتقای ضریب امنیت شهروندان در سطح استان، طرح حجمی و عملیات مشترک با محوریت معاونت عملیات، حضور تمامی عوامل انتظامی، پلیس های تخصصی و شهرستان های تابعه در نقاط جرم خیز و محورهای مواصلاتی لرستان در چندین مرحله به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این طرح ۱۰ قبضه سلاح شکاری و جنگی و ۲۲ عدد انواع فشنگ کشف شد و پنج نفر نیز دستگیر شدند.

وی گفت: ضمن پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز بیش از  ۶ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق و ۲۱ کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف و ۱۳۱ دستگاه خودرو و موتورسیکلت توقیف شد و ۴۳ خرده فروش و معتاد متجاهر جمع آوری شدند.

کشف بیش از ۱۷ کیلوگرم تریاک در الیگودرز

فرمانده انتظامی الیگودرز گفت: از یک دستگاه سواری پژو پارس که از شیراز به سمت الیگودرز در حرکت بود ۱۷ کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مخدر تریاک کشف و ضبط شد.

سرهنگ محمد محمدی اظهار داشت: در این عملیات با همکاری فرماندهی شهرستان، کلانتری ۱۱ و پاسگاه خمه، ۲  قاچاقچی حرفه ای با حکم قضایی دستگیر و روانه زندان شدند.

به گفته وی همچنین در راستای مبارزه با قاچاق  کالا و ارز ۲ محموله قاچاق شامل یک تن و ۲۰۰ کیلوگرم نشاسته  و ۲۰ دستگاه دوچرخه چینی توقیف و عوامل آن به همراه پرونده به تعزیرات معرفی شدند.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

20 − دوازده =

0 دیدگاه