۱۶ سارق سابقه‌دار در خرم‌آباد دستگیر شدند


پاعلم 1400/06/23 دقیقه مطالعه
۱۶ سارق سابقه‌دار در خرم‌آباد دستگیر شدند


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سرهنگ عباس دولتشاهی روز سه‌شنبه در حاشیه رونمایی از کشفیات پلیس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی شهرستان خرم آباد به منظور پاسخ به مطالبات مردمی و برخورد قاطع با هرگونه هنجارشکنی در ۷۲ ساعت گذشته طی سه مرحله انجام شد.

وی گفت: ماموران انتظامی شهرستان، پس از برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و انجام اقدامات پلیسی، موفق به شناسایی و دستگیری ۱۶ سارق شدند که پس از انجام تحقیقات تخصصی به ۴۴ فقره انواع سرقت اعتراف کردند.

وی ادامه داد: همچنین در این طرح، ۶۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت فاقد پلاک، پلاک مخدوش یا دارای آلودگی صوتی توقیف و اعمال قانون شد و بیش از ۴۰ معتاد متجاهر نیز در سطح محلات جمع‌آوری و تحویل کمپ‌های مجاز ترک اعتیاد شدند.

سرهنگ دولتشاهی اضافه کرد: همکاران موفق به دستگیری ۱۵ نفر از افراد تحت تعقیب دستگاه قضایی و انتظامی و یک عامل تیراندازی به همراه ۲ قبضه سلاح شکاری شدند.

وی با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی مواد مخدر صنعتی و سنتی از ۲ خرده فروش مواد مخدر نیز گفت: پلیس با اشرافیت و رصد دقیق هرگز اجازه تداوم اعمال مجرمانه را به افراد تبهکار نخواهد داد و در این راه از شهروندان درخواست می شود هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :