» خبر » اخبار » گره ترافیکی خرم‌آباد با تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر باز می‌شود
گره ترافیکی خرم‌آباد با تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر باز می‌شود
اخبار

گره ترافیکی خرم‌آباد با تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر باز می‌شود

1403/01/25 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ استاندار لرستان گفت: گره ترافیکی شهر با افتتاح پروژه تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر خرم‌آباد باز می‌شود.

فرهاد زیویار عصر امروز، ۲۵ فروردین در آیین افتتاح تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر خرم‌آباد، با بیان اینکه هر آنچه داریم مرهون جانثاری و ایثار شهدا و خانواده آنهاست، اظهار کرد: به لحاظ شرایط اقلیمی و توپوگرافی، مساله اساسی شهر خرم‌آباد ترافیک بوده که این امر دغدغه همه مسئولان به ویژه شورای ترافیک استان است.

وی اضافه کرد: امروزه پدیده ترافیک به یکی از مهمترین مشکلات شهری و مسائل اجتماعی تبدیل شده که بر فعالیت‌های اجتماعی اثرگذار است.

زیویار افزود: ترافیک باعث هدررفت وقت و موجب استهلاک خودروها، سوخت، هزینه و دیگر ضررهای اقتصادی می‌شود.

وی ادامه داد: برداشتن و حل این مساله، همدلی همه مسئولین و دستگاه‌های اجرایی را می‌طلبد و یک دستگاه به تنهایی قادر به حل آن نیست.

استاندار لرستان بیان کرد: در پروژه تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر خرم‌آباد همه مسئولین همکاری داشتند تا گره ترافیکی شهر با به ثمر نشستن آن باز شود.

وی از ماموریت‌های اصلی مدیران و مسئولین در نظام مقدس جمهوری اسلامی را نگاه مسئولانه به حوزه فعالیت خود برشمرد و گفت: تمامی دستگاه‌ها و نهادها باید در اجرای پروژه‌ها و کارها همدل و همراه باشند.

استاندار لرستان گفت: پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر خرم‌آباد  الگوی مناسبی برای یک کار جهادی بود که همه دستگاه‌ها با همدلی و همراهی موجب شدند این طرح حدود ۸ ماه زودتر از موعد در قرارداد به بهره‌برداری برسد.

زیویار خاطر نشان کرد: در اجرای این پروژه کسی به دنبال نام و آوازه نبود، بلکه همگی بدنبال حل گره ترافیکی سنگین در این نقطه بودند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – میلاد بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

  • ×