گازرسانی به ۸۵ روستا دلفان در طی یک سال اخیر


پاعلم 1400/06/25 دقیقه مطالعه
گازرسانی به ۸۵ روستا دلفان در طی یک سال اخیر


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت : در یکسال اخیر طرح گاز رسانی به ۱۴۵ روستای شهرستان دلفان درنظر گرفته شده که برای ۸۵ روستا گازرسانی انجام و ۶۰ روستای دیگر در حال انجام است.

دکتر یحیی ابراهیمی در مراسم طرح گازرسانی به ۱۸ روستای دلفان اظهار کرد: سال گذشته از ۵۲۰ روستای دلفان فقط ۲۲۰ روستا گازرسانی شده بود.

وی با اشاره به اینکه در یک سال اخیر ۸۵ روستای شهرستان دلفان گازرسانی شدند، بیان کرد: هم‌اکنون ۶۰ روستا در حال گازرسانی است که با انجام این مهم تعداد روستاهایی که از نعمت گاز برخوردار می‌شوند به  ۱۴۵ مورد خواهد رسید.  

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: تنها محوری که گازرسانی نشده مسیر بابا بزرگ است که امیدواریم با کمک مسئولین، استاندار و مدیر عامل شرکت گاز در راستای بهبود زندگی مردم، این منطقه هم گازرسانی شود.

ابراهیمی با بیان اینکه شهرستان دلفان یکی از محروم ترین شهرستان‌های کشور است، افزود: مردم این شهرستان حتی در مسائل اولیه زنگی مشکل دارند، امیدواریم بتوانیم با دولت جدید و ارتباط با وزرا، مشکلات زیرساختی همچون راه دسترسی، گازرسانی و اشتغال را مرتفع سازیم.

انتهای پیام 

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

Choose a style: