کنترل بازی از دست داور خارج شده بود/ استقلال مالک بازی نبود


پاعلم 1400/08/10 دقیقه مطالعه
کنترل بازی از دست داور خارج شده بود/ استقلال مالک بازی نبود


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد گفت: باید تلاش کنیم در بازی‌های آینده با آرامش بهتر و هماهنگی بیشتر بتوانیم روند رو به جلوی خود را ادامه دهیم.

محسن عاشوری پس از پیروزی خانگی تیمش برابر استقلال خوزستان بیان کرد: بازی سختی بود و همه می‌دانند در فوتبال تمامی بازی‌ها سخت است و بازی راحت وجود ندارد.

وی ادامه داد: با توجه به آنالیزی که از استقلال داشتیم بیشتر نفرات فصل قبل خود را حفظ کرده بود و در این بازی با بازیکنان باتجربه‌ای که داشت تیم ما را تحت فشار گذاشتند.

عاشوری افزود: خوب بازی را شروع کردیم و به گل رسیدیم مالکیت و کنترل بازی نیز با ما بود و می توانستیم به گل‌های بعدی هم برسیم ولی یک اشتباه سهوی باعث شد نیمه اول تحت فشار قرار بگیریم.

وی اضافه کرد: در رختکن سعی  کردیم آرمش را به خیبر برگردانیم و با انجام دو تعویض برای تغییر تاکتیک توانستیم به گل برسیم.

سرمربی خیبر اذعان کرد: در کل روز خوبی نبود، شرایط بازی بیشتر فیزیکی بود و  فشار نیمکت حریف باعث شد کنترل بازی از دست داور خارج شود و به کنار زمین کشیده می‌شد همین هم باعث شد هشت دقیقه وقت اضافه لحاظ شود.

عاشوری گفت: تلاش می‌کنیم در بازی‌های بعد با آرامش بهتر و هماهنگی بیشتر بتوانیم روند رو به جلوی خود را ادامه دهیم.

سرمربی خیبر تصریح کرد: ولی در هر حال استقلال خوزستان در این بازی مالک بازی نبود و گل آنها روی اشتباه دروازه بان خیبر به ثمر رسید.

وی گفت: در برخی بازی‌های فوتبال کشور شاهدیم به علت اعتراضات به داوری ۲۰ دقیقه مفید هم وجود ندارد و ۷۰  دقیقه بر اثر فشارهای نیمکت بازی قطع می‌شود و داور درگیر آرام کردن نیمکت و بازیکنان می‌شود که این نمی‌تواند به فوتبال جذاب کمک کند.

عاشوری تاکید کرد: امسال خیبر با یک برنامه ریزی بهتر نسبت به سال‌های قبل وارد مسابقات شده و ارزش و توانایی‌های زیادی برای صعود دارد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

20 − 7 =

0 دیدگاه

Choose a style: