» ورزشی » کمالوند: باخت مقابل پرسپولیس را گردن می‌گیرم
کمالوند: باخت مقابل پرسپولیس را گردن می‌گیرم
ورزشی

کمالوند: باخت مقابل پرسپولیس را گردن می‌گیرم

1403/01/30 00


سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس گفت: بازیکنان من بازی خوبی ارائه ندادند و کیفیت بازی هم خوب نبود.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ فراز کمالوند در نشست خبری بعد از شکست مقابل پرسپولیس، اظهار کرد: با توجه به بخشنامه فدراسیون که ما را از مطرح کردن یکسری مسائل محدود کرده است، نمی‌توانیم صحبت کنیم و درباره داوری صحبت نمی کنیم اما اگر اتفاقی می افتد که یک تیم متضرر می شود فدراسیون و کمیته داوران پاسخگو باشند و ما به هیچ‌کسی هم اعتراضی نداریم.

وی ادامه داد: در گل اول پرسپولیس صحنه ای اتفاق افتاد و اعتراضی هم نداریم و اعتراضمان از راه عادلانه و مطلوب فدراسیون با نامه نگاری است ولی وقتی مقابل پرسپولیس با این بازیکنان توانمند با یک گل عقب می افتی، مجبوری سازمان بازی را تغییر دهی و جلو بکشی و بعد هم با بهترین بازیکنان آسیا مواجه می شوی.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: بازیکنان من بازی خوبی ارائه ندادند و کیفیت بازی هم خوب نبود. البته تیم ما یک اشکال ویژه دارد و آن است که تعدادی از بازیکنانم می دانند که چه قوی و چه ضعیف بازی کنند، جایگزین ندارند. مربی‌ای نیستم که باخت را گردن کسی بیندازم و خودم به گردن می گیرم. سپاهان را بردیم و نگفتم من بودم اما باخت را به گردن می‌گیرم.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم خبرنگاران نشست خبری اوسمار، سرمربی پرسپولیس را به دلیل اینکه او روز گذشته در نشست خبری پیش از این دیدار شرکت نکرده بود، تحریم کردند.

ادامه دارد…

 
منبع: ایسنا

پایگاه خبری پاعلم – اسماعیل ملک نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

اسماعیل ملک نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + شش =

  • ×