کشف ۳۴ قبضه سلاح غیرمجاز در لرستان و ۲ خبر انتظامی


پاعلم 1400/07/28 دقیقه مطالعه
کشف ۳۴ قبضه سلاح غیرمجاز در لرستان و ۲ خبر انتظامی


۳۴ قبضه سلاح غیرمجاز در لرستان کشف شد

فرمانده انتظامی لرستان گفت: در راستای اجرای طرح عملیاتی ارتقای امنیت اجتماعی ۳۴ قبضه سلاح غیر مجاز در این استان کشف شد.

سردار یحیی الهی اعلام کرد: این طرح با محوریت معاونت عملیات، با حضور تمامی عوامل انتظامی، پلیس های تخصصی و شهرستان های تابعه به منظور کشف کالای قاچاق، مواد مخدر و جمع آوری سلاح و مهمات در نقاط آلوده، جرم خیز و محورهای مواصلاتی لرستان در چندین مرحله به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این طرح ۳۴ قبضه سلاح شکاری و جنگی، ۵۲ عدد انواع فشنگ، بیش از بیش سه کیلو و ۹۸۷ گرم انواع مواد مخدر، پنج هزار و ۲۰۰ عدد قرص روانگردان و یک میلیارد و ۳۰ میلیون تومان انواع کالای قاچاق کشف شد.

سردار الهی افزود: در اجرای این طرح ۴۵ متهم دستگیر و ۳۰ دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.

کشف کلاهبرداری چهار میلیارد تومانی در بروجرد

فرمانده انتظامی لرستان گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان بروجردی به پلیس این شهرستان مبنی بر اینکه فردی با حیله و نیرنگ و در پوشش نماینده یک شرکت فروش لوازم ساختمانی اقدام به کلاهبرداری از آنها نموده است موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت .

سردار الهی افزود: ماموران ضمن شناسایی، فرد کلاهبردار را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند که در بازجویی  اولیه به چهار میلیارد تومان کلاهبرداری از ۱۵ نفر در بروجرد و شهرستان های همجوار اعتراف کرد.

ناجا مدافع امنیت عمومی است

استاندار لرستان بمناسبت هفته نیروی انتظامی در دیدار با فرمانده و شورای فرماندهی ناجای استان اظهار کرد: سبز پوشان نیروی انتظامی مدافعان نظم و امنیت عمومی می‌باشند و مسئولیت این افراد بسیار سنگین است چراکه در خط مقدم حفظ جامعه قرار دارند.

فرهاد زیویار با تاکید بر لزوم همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و مشارکت مردم در حفظ نظم جامعه و امنیت عمومی، سلامت و امنیت را ۲ نعمت بزرگ دانست و ادامه داد: پلیس جمهوری اسلامی از جنس مردم  برای مردم است و در مسیر خدمت به آنان حرکت می کند.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

6 + هفت =

0 دیدگاه

Choose a style: