کشتی‌گیر لرستانی جواز حضور در مسابقات جهانی را کسب کرد


پاعلم 1400/06/12 دقیقه مطالعه
کشتی‌گیر لرستانی جواز حضور در مسابقات جهانی را کسب کرد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ فرید بهرامی روز جمعه با اعلام این خبر به رسانه ها افزود: صبح امروز در رقابت های انتخابی درون اردویی وزن ۵۷ کیلوگرم، علیرضا سرلک با برتری مقابل علی قلی‌زادگان، به پیکارهای جهانی نروژ راه یافت.

وی اظهار داشت: این کشتی گیر الیگودرزی با یک نمایش حساب شده در ۲ مسابقه با امتیازهای سه بر ۲ و چهار بر سه، قلی‌زادگان را مغلوب ساخت تا لرستان پس از وقفه‌ای چهار ساله، بار دیگر در مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان نماینده‌ای داشته باشد.

وی گفت: آخرین کشتی‌گیر لرستانی که پیش از سرلک روی تشک پیکارهای جهانی حاضر شد پیمان یاراحمدی نماینده وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد ایران در مسابقات جهانی پاریس ۲۰۱۷ بود که باوجود تمامی شایستگی‌ها دستش از مدال خالی ماند.

بهرامی افزود: حضور محمدرضا شاکری و ابوالفضل یاراحمدی در مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان جهان، المپیکی شدن مرتضی قیاسی و اکنون نیز حضور سرلک بعنوان نماینده وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان در مسابقات جهانی نروژ نشان از ورود کشتی لرستان به فصلی نو دارد.

مسابقات کشتی قهرمانی بزرگسالان جهان در ۲ بخش آزاد و فرنگی طی روزهای ۱۰ تا ۱۸ مهرماه به میزبانی شهر «اسلو» پایتخت نروژ برگزار خواهد شد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :