کار مرزبانی ادامه راه رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است


پاعلم 1400/04/11 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان ،حجت الاسلام والمسلمین سید “احمدرضا شاهرخی” در دیدار با فرمانده مرزبانی ناجا کشور اظهار داشت: آگاهی بخشی و بصیرت بخشی نیروهای مرزبانی و همچنین تشکیل و تحول ساختاری نشان دهنده هوشمندی مقام معظم رهبری و فرماندهان ستاد مشترک است، زیرا به روزرسانی مرزبانی‌ها بسیار اقدام مهم و خوبی است. 
وی گفت: حفظ اقتدار نظام اسلامی با وجود مرزهای خشکی و آبی فراوان و داشتن ۱۵ کشور همسایه سبب متحیر شدن دیگران شده که مجموعه نظام اسلامی چگونه در میان این همه بلایا و حوادث توانسته خودش را حفظ کند.

به گفته وی دشمنان سردرگم شکل ساختار نیروهای نظامی ایران هستند و برایشان سوال است که چگونه ارتش و سپاه و سایر نیروهای نظامی می‌توانند بدون هیچ تنشی در کنار هم همچون پیکره یک انسان عمل و با هم هماهنگ هستند.
وی با بیان اینکه استان لرستان در طول ۴۰ سال اخیر دچار مشکلات و آسیب‌هایی شده و ما در گام دوم انقلاب اسلامی باید دقت کنیم که چنین آسیب‌هایی تکرار نشود، تصریح کرد: در حقیقت شروع کار دولت سیزدهم آغازی برای جبهه انقلاب است که همه کسانی که بر سر کار می‌آیند باید خودشان را وقف خدمت مردم کنند و به دنبال نفع خودشان نباشند، زیرا فرصت آزمون و خطا  دیگر نداریم و وقف به خدمت به این معناست که دیگر خود نفعی نبرده بلکه مردم باید ببرند.
نماینده ولی فقیه در لرستان  با بیان اینکه امنیت مردم قابل خدشه نیست، اظهار داشت: نیروی انتظامی باید با اقتدار اعمال قانون کند، زیرا نمی‌شود، با امنیت مردم سست برخورد کرد، البته دولت نیز باید اعتبارات لازم را در اختیار نیروی انتظامی و مرزبانان قرار بدهد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

هفت + 19 =

0 دیدگاه