پلیس خرم‌آباد گروگان ۲۲ ساله را نجات داد


پاعلم 1400/09/03 دقیقه مطالعه
پلیس خرم‌آباد گروگان ۲۲ ساله را نجات داد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سردار “یحیی الهی” روز چهارشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها اظهار داشت: یکم آذرماه سال جاری، ماموران پلیس لرستان از ربوده شدن جوان ۲۲ ساله کوهدشتی توسط اعضای یک باند سه نفره در پایتخت و انتقال وی به خرم آباد مطلع شدند.

وی افزود: بلافاصله ماموران با تشکیل تیم ویژه با بررسی های صورت گرفته و انجام اقدامات پلیسی محل اختفای گروگان را دریکی از محله های اطراف خرم آباد شناسایی و با عملیاتی غافلگیرانه جوان ۲۲ ساله را آزاد کردند.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به دستگیری هر سه عضو این باند گروگان گیری ادامه داد: این افراد دارای سوابق متعدد کیفری از جمله، شرارت، تیراندازی و جرایم سایبری هستند.

سردار الهی گفت: طبق اظهارات گروگان، یکم آذرماه سال جاری چند فرد ناشناس به علت اختلافات مالی او را از تهران ربوده بودند و به محله ای در خرم آباد منتقل و حبس کرده اند.

وی با بیان اینکه در مخفیگاه گروگان گیران ۲ قبضه سلاح کمری، مقادیری خشاب و فشنگ، تعدادی گوشی و تبلت و یک دستگاه خودرو سواری آزرا کشف شده است افزود: اعمال مجرمانه از دید پلیس مخفی نخواهد ماند و به مردم توصیه می شود هرگونه موارد مشکوک را با شماره ۱۱۰ درمیان بگذارند.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

هفده − 8 =

0 دیدگاه

Choose a style: