پروژه‌های آبرسانی روستاهای دلفان دهه فجر به بهره‌برداری می رسد


پاعلم ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ دقیقه مطالعه
پروژه‌های آبرسانی روستاهای دلفان دهه فجر به بهره‌برداری می رسد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مسئول بسیج سازندگی لرستان گفت: پروژه‌های آبرسانی روستاهای دلفان دهه فجر به بهره‌برداری می رسد.

احسان جهانبخش در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه آبرسانی به روستاهای محروم شهرستان دلفان که امروز صورت گرفت، ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: یک پروژه در قالب قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) به بسیج سازندگی استان ابلاغ شده است.

وی تصریح کرد: طبق برنامه ۱۲۵ روستای لرستان آبرسانی خواهد شد که برای این پروژه ۳۷ میلیارد تومان اعتبار با خط انتقال ۳۰ کیلومتر در نظر گرفته شده است.

مسئول بسیج سازندگی لرستان خاطرنشان کرد: پروژه چراغ یک بخش از پروژه بوده که دارای ۵ کیلومتر خط انتقال، دو حلقه چاه عمیق آبرفتی و ۹ مخزن ذخیره آب است.

جهانبخش اضافه کرد: خط انتقال آب به طور کلی انجام شده که در این راستا مردم شهرستان و دهستان برای رفع معارض همکاری لازم را انجام دادند.

وی بیان کرد: در این پروژه آب از خود شهرستان دلفان تا اینجا می آید و براساس نقشه ابلاغی سه روستا برای جمعیت دو هزار نفر این کار باید انجام شود اما با تمهیداتی که انجام شده و گروه جهادی که پای کار آمدند فقط در اینجا ۱۷ روستا را پوشش خواهیم داد.

مسئول بسیج سازندگی لرستان ادامه داد: پروژه این شهرستان برای دهه فجر به اتمام خواهد رسید. عملیات بتن ریزی مخازن، شبکه داخلی توزیع روستا و انشعابات و حفر دو حلقه چاه جزء این پروژه بوده که تا دهه فجر تکمیل خواهد شد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + چهار =

Rating*

Choose a style: