پرداخت ۱۹ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان لرستان


پاعلم 1400/06/19 دقیقه مطالعه
پرداخت ۱۹ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان لرستان


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت لرستان از پرداخت ۱۹ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان استان خبر داد.

خدایار حسنوند با اشاره به اینکه هدف اصلی راه‌اندازی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت گسترش فرهنگ قرض‌الحسنه است، افزود: تمام تسهیلات پرداختی این صندوق به‌صورت قرض‌الحسنه و بدون سود و کارمزد است.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۹ میلیارد تسهیلات به نیازمندان پرداخت‌شده، اضافه کرد: از این تسهیلات ۱۲۳ مورد با اعتبار ۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال و آموزش کسب‌وکار، ۱۸۵۴ مورد تسهیلات کارگشایی با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۸۵۴ میلیون تومان، ودیعه مسکن ۴۳۶ مورد با اعتبار ۴ میلیارد و ۸۳۶ میلیون تومان، ۹۰ مورد خدمات درمانی و فرهنگی با اعتبار ۶۳۰ میلیون تومان و خدمات عمرانی ۲۲۶ مورد با اعتبار ۶۸۰ میلیون تومان پرداخت‌شده است.

حسنوند بیان کرد: جذب سپرده نیکوکاران و مشارکت در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان بدون هیچ سودی نیکوترین خدمتی است که انسان به همنوع خود می‌تواند انجام دهد.

وی ضمن دعوت از تمام خیران و نیکوکاران برای سپرده‌گذاری در این صندوق گفت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در خرم‌آباد خیابان امام خمینی(ره) بعد از چهارراه فرهنگ نرسیده به میدان پلیس قرار دارد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :