پرداخت ۱۳۶ میلیارد تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در الیگودرز


پاعلم 1400/07/11 دقیقه مطالعه
پرداخت ۱۳۶ میلیارد تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در الیگودرز


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ فرماندار الیگودرز گفت: از ابتدای پرداخت تسهیلات کرونایی به مشاغل آسیب دیده از این بیماری تاکنون ۲۲۶۸ پرونده برای دریافت بالغ‌بر ۲۰۰ میلیارد به بانک‌های عامل معرفی شده است.

ماشاءالله نعمتی در شورای اشتغال و تسهیلات شهرستان الیگودرز با اشاره به اینکه بانک‌ها باید در مسیر رشد و توسعه منطقه همکاری داشته باشند، اظهار کرد: از ابتدای پرداخت تسهیلات کرونایی به مشاغل آسیب دیده از این بیماری تاکنون ۲۲۶۸ پرونده برای دریافت بالغ‌بر ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده است که ازاین تعداد ۱۷۱۸ پرونده ۱۳۶ میلیاردریال تسهیلات دریافت کرده‌اند.

وی ادامه داد: متأسفانه برخی از بانک‌های عامل علی‌رغم اعلام تسهیلات با مردم همکاری نمی‌کنند که امیدواریم باهمکاری آن‌ها مشکلات مردم حل شود.

احمدی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان الیگودرز نیز در این جلسه عنوان کرد: مهلت ثبت نام مشاغل آسیب دیده از بیماری کرونا تاپایان  آذرماه جهت دریافت تسهیلات تمدید شده است.

در پایان از نعمتی فرماندار و رؤسای بانک‌های عامل شهرستان با اهدای تقدیرنامه از طرف مدیرکل کمیته امداد استان در جهت هماهنگی و رایزنی‌های صورت گرفته در راستای پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) تقدیر شد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

Choose a style: