پایگاه دانشجویی واکسیناسیون کرونا در لرستان فعال شد


پاعلم 1400/07/06 دقیقه مطالعه
پایگاه دانشجویی واکسیناسیون کرونا در لرستان فعال شد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ دکتر اصغر سپهوند روز سه شنبه در نشست با خبرنگاران  بیان کرد: با فراخوان این معاونت در دانشگاه علوم پزشکی استان امسال یک هزار و ۵۰۰ نفر از دانشجویان برای کمک به کادر درمان داوطلب شدند.

وی اظهار داشت: در راستای مقابله با ویروس کرونا پایگاه مستقل واکسیناسیون شهید شهریار رحیمی توسط معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان  فعال شده است و ۱۵ نفر از پرسنل، ۶۰ دانشجو و ۶ استاد هیات علمی در این راستا فعالیت دارند.

سپهوند با اشاره به اینکه معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه در حوزه مقابله با ویروس کرونا اقدامات قابل توجهی داشته است، ادامه داد: تاکنون در این مرکز برای یک هزار نفر تزریق واکسن کرونا انجام شده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان اضافه کرد: در حوزه تولیدات فرهنگی نیز صدور مجوز ۲ نشریه دانشجویی پیگیری شده و ۱۸ نشریه نیز اکنون فعال هستند.

وی افزود: همچنین رتبه نخست کشوری فعالیت‌های دانشجویی مبارزه با کرونا در سطح کشور در این دانشگاه کسب شده است.

سپهوند ادامه داد: ‬تقویت و حمایت از ۲۱ انجمن علمی با ۴۰ فعالیت علمی فرهنگی، تقویت و حمایت از ۱۵ کانون فرهنگی و هنری با ۲۸ فعالیت، برگزاری جلسات مجازی برای سیاست گذاری اقدامات فرهنگی، فعالیت‌های جهادی توزیع کمک‌های معیشتی، تهیه جهیزیه  از دیگر اولویت های این معاونت است.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

Choose a style: