» آرشیو » پایداری زیرساخت‌های ارتباطی در روز برگزاری انتخابات |
آرشیو - علمی

پایداری زیرساخت‌های ارتباطی در روز برگزاری انتخابات |

1402/12/12 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، سهراب آغ بیات معاون فنی مدیرعامل میزان پایداری زیرساخت‌های ارتباطی در روز انتخابات را مثبت ارزیابی کرد و افزود: خوشبختانه با برخورداری از زیرساخت‌های پرسرعت، با کیفیت و امن، دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با کیفیت حداکثری، برگزار شد.

وی ادامه دارد: روز جمعه یازدهم اسفند سال ۱۴۰۲ با زحمات شبانه روزی همکاران شرکت ارتباطات زیرساخت، هیچ قطعی یا اختلالی در حوزه ارتباطات زیرساخت به وجود نیامد و ارتباطات امن در کل کشور برقرار بود.

آغ بیات تصریح کرد: همچنین در روز انتخابات، جعفرپور، معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت با همراهی جمعی از مدیران شرکت، از ستاد مرکزی مانیتورینگ سامانه‌های ارتباطی انتخابات بازدید کرد و برای اخذ رأی پای صندوق سیار، حاضر شد.

معاون فنی مدیرعامل در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری جلسه بررسی پایداری ارتباطات زیرساختی در ایام انتخابات اشاره کرد و گفت: این نشست شنبه ۵ اسفندماه، در مجتمع مخابراتی انقلاب اسلامی با حضور محمد جعفرپور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران، معاونان و رؤسای ادارات شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد.

وی در پایان تصریح کرد: در این جلسه، پایداری و چالش‌های زیرساخت ارتباطات در حوزه انتقال، فیبر، دیتا، سوئیچ وIP بررسی شد.

 
منبع: مهر

پایگاه خبری پاعلم – حجت بساطی زاده

به این نوشته امتیاز بدهید!

حجت بساطی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 4 =

  • ×