پاشنه آشیل صنعت لرستان چیست؟


پاعلم 1400/03/13 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان می‌گوید: بخش صنعت استان با مشکلاتی مواجه بوده که رفع آنها را در دستور کار داریم.

بهزاد منصوری در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص پاشنه آشیل صنعت و معدن لرستان، گفت: بحث عارضه‌یابی مجموعه و مسائل صنعتی را در استان و فعالیت‌های مرتبط با آن را به‌طور دقیق رصد و پیگیری می‌کنیم.

وی ادامه داد: بحث‌های متعدد و متنوع در حوزه کسب و کار به ویژه موانع آن، الان در دستور کار است. طبیعتاً بحث مربوط به تامین منابع مالی یکی از عمده‌ترین مسائل و مشکلات موجود است.

منصوری اضافه کرد: بحث تامین اجتماعی، قوانین و مقررات امور مالیاتی و سایر مسائلی که مجموعه فعالان اقتصادی را تحت تاثیر خودش قرار داده از مهمترین مشکلات صنعت‌گران استان است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تاکید کرد: امیدواریم که این مسائل را به بهترین شکل ممکن رفع و فضا را برای صنعتگران استان تسهیل کنیم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به واگذاری کارخانجات بزرگ استان به بخش خصوصی، تصریح کرد: این کار در ۱۰-۱۵ سال گذشته صورت گرفته و تعدادی از این واحدها در از مشکلات مربوطه عبور کنند و تعدادی متاسفانه آنگونه که باید و شاید نتوانستند از این مسیر به درستی استفاده کنند.

منصوری تاکید کرد: آنهایی که موفق بوده و نیاز به همکاری دارند را در دستور کار گذاشته‌ایم و مجموعه واحدهایی که الان متوقف هستند را در دستور کار داریم تا مسائل و مشکلات را حل و فصل کنیم و به مدار تولید برگردانیم.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

شش + 3 =

0 دیدگاه