وزیر پیشنهادی علوم شخصیتی متعادل و اخلاق‌مدار است


پاعلم 1400/06/01 دقیقه مطالعه
وزیر پیشنهادی علوم شخصیتی متعادل و اخلاق‌مدار است


“خسرو عزیزی” روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد سوابق کاری، تعهد و تخصص  وزیر پیشنهادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بیانگر این است که ایشان مدیری توانمند بوده و  یکی از بهترین گزینه‌های معرفی شده در کابینه دولت سیزدهم به شمار می رود.

وی اظهار داشت: زلفی گل به لحاظ علمی درجه استاد تمام در تخصص خود را دارد و در بعد مدیریتی و کار اجرایی با چالش ها، راهکار ها و امور راهبردی دانشگاه کاملا آشنا است و توانمند به حوزه فعالیت خود است.

وی با بیان اینکه زلفی گل تمامی شاخصه ها و مولفه های یک وزیر علوم توانمند را دارد عنوان کرد: به طور حتم در دوران وزارت ایشان جامعه دانشگاهی مسیر متعالی و دوران درخشانی را سپری خواهد نمود.

عزیزی گفت: برنامه های شورای عالی انقلاب فرهنگی و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری چراغ راه و ریل گذاری اهداف دانشگاه ها است که توسعه کمی و کیفی متوازن در دانشگاه ها و توجه به مسایل رفاهی و حقوقی جامعه دانشگاهی در راستای گام دوم انقلاب از عمده ترین انتظارات جامعه دانشگاهی در این وزارتخانه است.

وی با اشاره به اینکه بر اساس سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری تربیت دانش آموختگان با مهارت در دانشگاه است گفت: امید است در این دوران به این مهم توجه بیش از پیش شود تا جامعه دانش آموخته خود عاملی برای اشتغالزایی باشند و مشکلات و معضلات بیکاری دانش آموختگان در جامعه برطرف شود.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ زلفی گل دارای دکتری شیمی آلی است که بعنوان وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری از سوی دولت سیزدهم به مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

از سوابق کاری وی قائم‌مقام معاون اول رئیس‌جمهور در بنیاد نخبگان در دولت نهم، عضو کمیسیون مشورتی نخبگان و استعدادهای درخشان شورای عالی انقلاب فرهنگی، معاون آموزشی دانشکده علوم پایه، رئیس و معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه بوعلی سینا، دبیر و نایب‌رئیس انجمن شیمی ایران، عضو هیأت علمی دانشگاه بوعلی سینای همدان است.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :