وزارت علوم مرکز نوآوری دانشگاه لرستان را تقویت می‌کند


پاعلم 1400/09/09 دقیقه مطالعه
وزارت علوم مرکز نوآوری دانشگاه لرستان را تقویت می‌کند


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ معاون وزیر علوم گفت: وزارت علوم این مرکز را تقویت کند تا کسب و کارهای نو، اشتغال برای فارغ التحصیلان و انجام کارهای دانش بنیان و دانش پایه در این مرکز نوآوری انجام شود.

دکتر علی خطیبی،  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دانشگاه لرستان ظرفیت خیلی خوبی برای استان داشته است و از این جهت که رشته‌ها و اساتید خوبی دارد  باید بین نیازهای حوزه‌های صنایع، کشاورزی و دامداری و … ارتباط پیدا شود.

وی با بیان اینکه جامعه و عموم مردم لرستان باید از خدمات علمی دانشگاه بهره‌مند شوند، تصریح کرد: مرکز نوآوری در دانشگاه لرستان ایجاد شده است که قرار شد وزارت علوم این مرکز را تقویت کند تا کسب و کارهای نو، اشتغال برای فارغ التحصیلان و انجام کارهای دانش بنیان و دانش پایه در این مرکز نوآوری انجام شود.

معاون وزیر علوم گفت: در پروژه های عمرانی که در دانشگاه لرستان در حال انجام است با توجه به سفر هیئت دولت به استان چندین پروژه عمرانی در این دانشگاه تعریف شده که با حضور رئیس جمهور اعلام می‌شوند.

 خطیبی بیان کرد: برخی پروژه‌های نیمه تمام دانشگاه لرستان در سال جاری تکمیل  خواهد شد که یکی از این پروژه ها شامل ساخت خوابگاه متاهلین برای دانشجویان دانشگاه، تقاطع غیر همسطح در محل ورودی دانشگاه لرستان  و چندین پروژه دانشکده‌ای که جز مصوبات این سفر خواهد بود  اعلام خواهد شد.

انتهای پیام 

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

5 × 2 =

0 دیدگاه

Choose a style: