» خبر » اخبار » واگذاری ۱۲.۷ هکتار از اراضی دولتی به مردم خرم‌آباد بعد از ۳۵ سال
واگذاری ۱۲.۷ هکتار از اراضی دولتی به مردم خرم‌آباد بعد از ۳۵ سال
اخبار

واگذاری ۱۲.۷ هکتار از اراضی دولتی به مردم خرم‌آباد بعد از ۳۵ سال

1403/03/28 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرکل بازرسی وزارت راه و شهرسازی از واگذاری ۱۲.۷ هکتار از اراضی دولتی به مردم شهرستان خرم آباد خبر داد.

حسین مذنب در سفر به لرستان از واگذاری ۱۲.۷ هکتار از اراضی دولتی به مردم شهرستان خرم آباد خبر داد و اظهار کرد: بعد از گذشت ۳۵ سال و بر اساس مصوبه رئیس جمهور شهید که در سفر به استان لرستان تصویب شد، این اراضی در کمیسیون رفع تداخلات مطرح و به متقاضیان واگذار شد.

وی افزود: از سفر اول رئیس جمهور شهید و مطلع شدن از مشکل متقاضیان این اراضی، جلسات و کمیسیون های مختلف با حضور مدیران کشوری و استانی تشکیل و تصمیماتی در این راستا اتخاذ شد.

مذنب ادامه داد: رفع این تداخلات و تعیین تکلیف متقاضیان از مصوبات سفر رئیس جمهور شهید به استان بود که تا به امروز با جدیت پیگیری شد و در راستای خواست مردم به نتیجه رسید.

وی تأکید کرد: اگر مصوبه سفر رئیس جمهور شهید نبود و رفع این مشکل در فرایند قضایی قرار می گرفت امروز شاهد برپایی جشن و خوشحالی مردم نبودیم.

این مقام مسئول یادآور شد: استان هایی که شاهد دور دوم سفرها و حضور رئیس جمهور شهید در استان خود نبودند فرصت بزرگی را برای توسعه و پیشرفت از دست دادند.

مذنب گریزی هم به انتخابات پیش رو زد و تصریح کرد: مردمی که ثمرات تلاش های شهید رئیسی را دیده و چشیده اند وظیفه دارند که به دیگران بگویند فرق دارد چه کسی رئیس جمهور شود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – میلاد بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پنج =

  • ×