واکسیناسیون رانندگان و فعالان حمل و نقل برون شهری در لرستان


پاعلم 1400/05/21 دقیقه مطالعه
واکسیناسیون رانندگان و فعالان حمل و نقل برون شهری در لرستان


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ “میثم قدمی” روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اسامی واجدان شرایط در سامانه http://salamat.gov.ir ثبت و  افراد ثبت نام شده، مجاز به دریافت واکسن بدون شرایط سنی هستند.
وی با بیان اینکه ساز و کار اجرایی واکسیناسیون توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و دانشگاه علوم پزشکی استان تهیه و عملیاتی شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به نقش مهم رانندگان و فعالان حمل و نقل برون شهری در چرخه اقتصاد کشور و در معرض خطر بودن این قشر زحمتکش به واسطه تردد در استان های مختلف و مرگ تعداد زیادی از این عزیزان در ۲ سال اخیر بر اثر کرونا، واکسیناسیون آنها به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار قرار گرفت.
قدمی اظهار داشت: واکسیناسیون براساس اولویت بندی شرایط کاری صورت می گیرد و کلیه رانندگان، متصدیان و کارمندان دفاتر شرکت های حمل و نقل، پرسنل حمل و نقل  جزو گروه بندی قرار گرفته و در روزهای آینده واکسینه خواهند شد.
وی یادآور شد: با توجه به پایان مرحله جمع آوری و تایید اطلاعات مورد نیاز در سامانه، رانندگان و فعالان حمل و نقل می توانند با مراجعه به سایتhttp://salamat.gov.ir نسبت به دریافت نوبت واکسن خود اقدام نمایند.
 

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :