هوادار و تراکتور علیه یک آمار


حجت بساطی زاده ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ دقیقه مطالعه
هوادار و تراکتور علیه یک آمار


ایسنا/آذربایجان شرقی هوادار و تراکتور همواره با اختلاف یک گل مقابل همدیگر به برتری رسیده‌اند.

دوتیم هوادار و تراکتور بعد از پایان فیفادی ماه سپتامبر در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال باشگاه‌های ایران از ساعت ۱۸:۳۰ چهارشنبه ۲۹ شهریور به مصاف همدیگر می‌روند، تی‌تی‌ها پس از روند نامطلوبشان در ابتدای لیگ، هفته سوم و چهارم را با برد پشت سر گذاشتند تا شرایط با قرارگیری در جایگاه ششم جدول تاحدودی برای پاکو خمس و شاگردانش بهتر شود و سرخ پوشان تبریزی حالا در جست‌وجوی ادامه‌ی روند امتیازگیری شان باشند.

اما در سمت مقابل بنفش‌پوشان پایتخت، با یک برد، یک باخت و دو مساوی، با پنج امتیاز در رده هشتم قرار دارند و برابر تراکتور به دنبال کسب حداکثر امتیاز خواهند بود تا بتوانند در نیمه بالایی جدول رده‌بندی صاحب جایگاه شوند.

دو تیم تاکنون چهار بار به مصاف همدیگر رفته‌اند که دو بازی با پیروزی تی‌تی‌ها به اتمام رسیده، یک بازی مساوی شده و سهم هوادار هم تنها یک برد بوده است.

نتایج به دست آمده در تقابل های هوادار و تراکتور به شرح زیر می باشد؛

هوادار ۱ تراکتور صفر

تراکتور ۳ هوادار ۲

تراکتور صفر هوادار صفر

هوادار صفر تراکتور ۱

اما نکته جالب توجه این که تقابل‌های دوتیم به غیر از یک تساوی همواره با اختلاف یک گل به اتمام رسیده است.

پیروزی ناپلئونی‌وار یک بر صفر، برای هر دوتیم یک بار رقم خورده و پرگل‌ترین دیدار با برتری سه بر دو تی‌تی‌ها همراه شده تا روند برد با اختلاف یک گل در این بازی‌ها حفظ شود.

حالا باید دید آیا این چرخه در پنجمین تقابل تی‌تی‌ها و بنفش‌پوشان پایتخت ادامه‌دار خواهد بود، یا دوتیم این هفته بلاخره به آمار برتری با اختلاف یک گل پایان می‌دهد؟

انتهای پیام

 
منبع: ایسنا

پایگاه خبری پاعلم – میلاد بساطی نظری

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

Rating*

Choose a style: